Ezine.bg»Форум»Тя и Той, Сексуални отношения»Той ми изтърси,че има жена и дете

Той ми изтърси,че има жена и дете

  • 18.09.13 12:05#1AнитаAнитаНовакРегистрация: 17.09.13Град: -Отговори: -Той ми изтърси,че има жена и детеПреди година се запознах с едно момче, и започнахме да излизаме..Аз все още не бях готова за нова връзка и след дълги разговори решихме само да се забавляваме от време на време и така започна всичко....Беше невероятно до момента в който се влюбих в него,а той не ми изтърси,че има жена и дете

    Продължихме тази връзка още половин година,но аз така и не издържах на това,все пак си имам достойнство и не искам да развалям чужди семейства.

    Не знам как да го забравя той е всичко,за което съм мечтала някога правеше ме щастлива и мечтаеше да живеем заедно,но аз просто не мога да преживея това,че сега си има семейство,а аз ще бъда причината те да се разделят.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 18.09.13 01:51#2ИнчетоИнчетоНовакРегистрация: 13.09.13Град: СофияОтговори: 25от: Той ми изтърси,че има жена и детеМного ми хареса това,че осъзнаваш че имаш достойнство хубаво си направила,че си прекратила тези отношения мъже свободни колкото искаш,а пък на този мъж не му прави чест,че ти е спестил тази информация за себе си!ОтговорОтговор с цитат
  • 14.10.13 02:38#3dessislavadessislavaНовакРегистрация: 13.10.13Град: РазградОтговори: 4от: Той ми изтърси,че има жена и детеИ покрай плановете за съвместно съжителство къде точноса оставали жената и детето му?Мога да ти кажа само едно ПОСТЪПИЛА СИ ПРАВИЛНО!Нормално е да те боли,нормално е да ти е трудно да го забравиш ударът който си понесла не е бил никак малък,но се замисли струва ли си да се тормозиш за такъв човек.Вчера си била нищо неподозиращата приятелка,днес си любовницата а утре,утре пожеше да си мамената съпруга.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest