Ezine.bg»Форум»Тинейджърски Проблеми»ПОМОЩ!Заплаши ме, че ако кажа за изнасилването, той ще ме изнасилва пак и пак

ПОМОЩ!Заплаши ме, че ако кажа за изнасилването, той ще ме изнасилва пак и пак

  • 19.09.13 07:55#1RumityyRumityyНовакРегистрация: 19.09.13Град: РазградОтговори: 1ПОМОЩ!Заплаши ме, че ако кажа за изнасилването, той ще ме изнасилва пак и пакВ нашето училище има едно момче, което е с 6 години по-голямо и се познаваме и сме приятели. Веднъж след училище го срещнах до едни стари къщи и той започна да говори неща за секс, аз се стреснах и се опитах да избягам,но той ме хвана и започна да ми къса дрехите когато останах гола започна да ме обарва и аз много се уплаших!

    Аз съм само на 14 години и вече съм изнасилена...И така след като ме съблече и той си махна ризата и панталона, легна отгоре ми и започна да ме чука..Започнах да викам но беше безполезно...Никой не чуваше започна да ме целува опитах се да го ударя но той ме разкрачи и започна да ...След като приключи ми каза че ако кажа на някой ще ми разкъса вандалището..ПОМОЩ
    ОтговорОтговор с цитат
  • 20.09.13 02:07#2DesislavaDesislavaНовакРегистрация: 08.09.13Град: СофияОтговори: 28от: ПОМОЩ!Заплаши ме, че ако кажа за изнасилването, той ще ме изнасилва пак и пакПърво казваш на вашите, после отиваш с тях в полицията! Замисляш ли се, че и да не кажеш на никой той може да те изнасили пак и пак да те заплаши със същото?! И какво влизаш в омагьосания кръг? Не губи време и направи, това, което съм ти написала по-горе. Мен ме изнасилиха, когато бях на 13 и от срам и от страх не казах на никой, освен на 1 приятелка. Но тя беше на моите години и нямаше как да ми помогне. А съм сигурна, че този е постъпил така и с други момичета. И точно заради такива, които си мълчат, тия изроди се разхождат свободно, а мястото им е в затвора! Там да ги изнасилват тях! Бъди малко по-смела от мен и му дай на този, каквото заслужава! ОтговорОтговор с цитат
  • 20.09.13 06:38#3RumityyRumityyНовакРегистрация: 19.09.13Град: РазградОтговори: 1от: ПОМОЩ!Заплаши ме, че ако кажа за изнасилването, той ще ме изнасилва пак и пакБлагодаря за съвета още сега ще им кажа!Благодаря,блягодаря много!!! ОтговорОтговор с цитат
  • 21.09.13 04:27#4DesiDesiНовакРегистрация: 21.09.13Град: -Отговори: 1от: ПОМОЩ!Заплаши ме, че ако кажа за изнасилването, той ще ме изнасилва пак и пакi po dobre otidi na genekolok za vseki sluchai ОтговорОтговор с цитат
  • 17.01.14 01:45#5EstrellaEstrellaНовакРегистрация: 10.09.13Град: БургасОтговори: 9от: ПОМОЩ!Заплаши ме, че ако кажа за изнасилването, той ще ме изнасилва пак и пакАко кажеш на родителите си ,които ще отидат в полицията и тоя като влезе в затвора ,няма как да те изнасили,ама знам ,че лъжеш ,щото дрехите ей така се късат,той да не е Рамбо ,да хваща дрехите и да ги къса като парцали...детенце ,кажи на учителката си по бълг.език че имаш талант в писането на РазказиОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest