Ezine.bg»Форум»Тинейджърски Проблеми»Проблем с момичетата

Проблем с момичетата

  • 19.09.13 08:59#1ИванИванНовакРегистрация: 19.09.13Град: -Отговори: 2Проблем с момичетата Здравейте аз съм момче на 17 години и живея в малък град. Имам много голям проблем с момичетата,така и досега не съм си имал гадже. Умен съм и редовно спортувам. Знам че тези момчета, които сменят гаджетата си през ден, биха ми се подигравали много, че съм толкова зле. Тази година реших да се взема в ръце, но нещата не се получиха.

    Сигурен съм, че всяко момиче като знае, че не съм си имал гадже и тя никога не би ме харесвала. Така може би никога няма да си намеря. Моля ви дайте ми някакъв съвет, защото постоянно като виждам влюбени или като приятелите ми се хвалят колко гаджета са имали, се чувствам много зле.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 20.09.13 09:55#2Велизар ГеогриевВелизар ГеогриевНовакРегистрация: 20.09.13Град: -Отговори: 2от: Проблем с момичетатаБойче, тъпите женски един ден ш се усетят. Бъди си пич, спортувай си, грижи се за себе си и ще видиш как ще почнат да ти се лепят. Само че избирай внимателно, не се хвърляй на първата кифла ОтговорОтговор с цитат
  • 09.10.13 12:03#3ВладимирВладимирНовакРегистрация: 07.10.13Град: ВарнаОтговори: 13от: Проблем с момичетатаС доброто тяло идват и резултатите. Дръж се на ниво и не спирай да спортуваш,а както каза лицето в горния пост - всичко с времето си. Моят съвет е да промениш нещо в досегашния си начин на живот.Повече дискотеки,кафета и т.н. И НАЙ-ВАЖНОТО намери си готини приятели,защото ако всичките ти приятели са зубрачи и някакви забили маняци, няма как да стане ОтговорОтговор с цитат
  • 17.11.13 12:19#4КрейзиКрейзиНовакРегистрация: 13.09.13Град: РусеОтговори: 1от: Проблем с момичетатаИскам да ти кажа, че да спортуваш е нещо прекрасно и недей да спираш да го правиш. Когато си в добра форма, момичетата ще го забележат и ако имам някакви недостатъци, ще ги пренебрегнат.

    shakersize ти дава съвет да смениш приятелите. Но аз ще ти кажа моето мнение по това изказване.

    1. Бъди с такива приятели, с които ти е приятно да бъдеш. Защо ти е да тръгваш да се мотаеш с някакви ''гъзари'' и през цялото време да чувстваш, че ти не принадлежиш към тях, когато можеш да бъдеш с хора, с които ти е приятно?

    Бях чувал за една гангстерска поговорка ''Bro's before hoe's''. Разбра ли я? ''Приятелите пред момичетата''... Вярно е, без момиче ти е трудно и някак самотно, дори и да си с компания. Но ще си по-щастлив, ако не го мислиш. Да не ти пука! Всичко с времето си
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest