Ezine.bg»Форум»Тя и Той, Сексуални отношения»Какво иска от мен не мога да разбера?

Какво иска от мен не мога да разбера?

  • 20.09.13 07:11#1desidesiНовакРегистрация: 20.09.13Град: -Отговори: -Какво иска от мен не мога да разбера?Историята е сложна.На 27 съм и се влюбих по много хлапашки начин.Момчето е на 22 и работим заедно.Били сме няколко пъти заедно,но след това той винаги е много странен.Не ми говори,не ми пише все едно не ме познава,но след като се случи нещо с мен, което му харесва, започва да ми държи едва ли не сметка.Казва ми,че иска връзка без обвързване,че няма да се получи нищо сериозно,а в същото време знае всяка една моя крачка.

    Какво иска от мен не мога да разбера?Когато сме заедно ме гледа само в очите с някакъв изучаващ поглед,а на другия ден все едно нищо не е било.Не стига това ами се налага и всеки ден да го вижда по 8 часа на ден.Искам някакъв съвет,че имам чувството,че ще полудея?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 22.09.13 02:35#2обичай.се.обичай.се.НовакРегистрация: 22.09.13Град: -Отговори: 4от: Какво иска от мен не мога да разбера?Имах същия проблем до преди седмица-две. Човекът ми вредеше психически - нямах и минута покой, заради ревността му и начините, по които се опитваше да налага волята си над мен, тъй като и двамата бяхме от хората, които не позволяват някой да ръководи живота им, пък и егоисти, на всичкото отгоре. Обаче не можех да го пусна да си отиде и накрая отстъпих - грубата ми грешка.
    И на мен все още ми е трудно да осъзная какво точно се случи. Но ще ти кажа какво мисля - това са мъже от онзи арогантен тип, който не би могъл да си представи да има дори малко по-сериозни отношения с една жена, освен сексуални. За него това би било проява на слабост, пък да не говорим, че най-вероятно му се струва ужасяващ факта, че може да изпитва нещо към теб и е адски объркан, защото най-вероятно не е готов да се впусне във връзка и да остави нещата да бъдат сериозни.
    Какво иска ли? Иска кученце - като го викне то да тича и да му се умилква, но да не джафка и да не ръмжи по него, като се радва на другите животни.
    Моят съвет - продължи напред. Просто се опитай да забравиш това, което е имало между вас и не му позволявай да се меси в живота ти, защото (това от личен опит ти го казвам) види ли, че вече не е фактор, веднага ще те потърси. И ако си като мен - ще са ти нужни целият ти инат и цялата ти воля за да го отминеш, но това е единственият начин да не му позволиш да те съсипва.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.09.13 06:00#3misi frostmisi frostНовакРегистрация: 20.09.13Град: СофияОтговори: 10от: Какво иска от мен не мога да разбера?Съжалявам,че си се влюбила в младежа.Очевидно на него му харесва с ¨кака да го отрака¨ ама дотам.Мили очи прави като се видите,за да си получи дозата с*** и след това вече няма за какво да те търси..до следващия път.Не мисля,че би била щастлива по този начин,така че те съветвам да си продължиш без него.Да си баламосва ученичките,не теб!Желая ти щастие ОтговорОтговор с цитат
  • 14.10.13 02:31#4dessislavadessislavaНовакРегистрация: 13.10.13Град: РазградОтговори: 4от: Какво иска от мен не мога да разбера?Най-вероятно той изпитва някакво физическо привличане към теб и до там.Ясно е като бял ден,че не желае да имате нормална връзка,а причините за това могат да бъдат хиляди.Въпросът е,че ти небива да се съсипваш по такъв начин.Сигурна съм,че той не го заслужава.Колкото и да те боли прояви малко характер,малко повече твърдост и престани да се виждаш с него....следващият път когато пожелае да бъде с теб просто къжи не.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest