Ezine.bg»Форум»Тя и Той, Сексуални отношения»Как да постъпя според вас???

Как да постъпя според вас???

  • 22.09.13 01:43#1perfectperfectНовакРегистрация: 22.09.13Град: -Отговори: 4Как да постъпя според вас???Здравейте! Искам да ми помогнете с вашите съвети. С приятеля ми сме заедно от 5 год. и от година и половина той се промени, и вече нищо не е както преди. Какво ли не правих за да бъде всичко по старо му, но... уви, той не е същия към мен, вече не ме иска...просто не мога да разбера защо все още сме заедно. Другият проблем е, че наскоро ме запозна със свой приятел и той е много внимателен към мен. Обръща ми огромно внимание, постоянно ме гледа в очите когато общува с мен, дори започна да идва на работното ми място, а аз точно от това имам нужда в момента...именно от внимание. Всичко ми е много странно, много съм объркана, никога не сам била с друг мъж откакто сме заедно с приятеля ми.По принцип трудно може да ме привлече някой мъж.Но вече не издържам психически на това безразличие и искам нова връзка. Мисля, че докато не срещна друг няма да се осмеля да сложа край на всичко това. Въпросът ми е дали с неговият приятел е възможно да се получи нещо между нас? Дали по някакъв начин да намекна, че не ми е безразличен? Дали да продължа да бъда с приятеля ми? Дали той си има друга и защо все още е с мен? Не знам, някой изпадал ли е в подобна ситуация? Моля за съвети! Благодаря ви предварително!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.09.13 12:40#2perfectperfectНовакРегистрация: 22.09.13Град: -Отговори: 4от: Как да постъпя според вас???Искрено се надявам да ми пишете!!! ОтговорОтговор с цитат
  • 24.09.13 05:29#3misi frostmisi frostНовакРегистрация: 20.09.13Град: СофияОтговори: 10от: Как да постъпя според вас???Щом всячески си се опитала да оправиш нещата и не става-ами откажи се и си търси щастието!Ти не си слугиня,за да си му там да шеташ и готвиш,не че има лошо,но когато получаваш поне любов и внимание от другата страна.Относно приятелят му-сама знаеш,че всички в началото са прекрасни и дават звездите.Факта,че си гадже на приятеля му от 5год и пак те задява говори колко е сериозен.Излез от тази връзка,за да можеш да имаш нещото,което търсиш с друг ОтговорОтговор с цитат
  • 24.09.13 08:06#4perfectperfectНовакРегистрация: 22.09.13Град: -Отговори: 4от: Как да постъпя според вас???Благодаря ! ОтговорОтговор с цитат
  • 26.09.13 02:02#5АниАниНовакРегистрация: 26.09.13Град: -Отговори: 12от: Как да постъпя според вас???може чувствата му към теб да са изстинали вече или интереса му да е насочен към друга нямам друго обяснение за ситуацията.Може любовта да е изчезнала както при повечето дългогодишни връзки и да е по навик с теб.Найстина приятелят му ако те сваля е много тъпо, не се занимавай с такива заплетени отношения. Намери щастието с друг които ще се радва че те има, спри да се тормозиш, щом вече не те иска да си стои самОтговорОтговор с цитат
  • 27.09.13 08:19#6KatrinKatrinНовакРегистрация: 25.09.13Град: ЧепинциОтговори: 6от: Как да постъпя според вас???Рьзбирьм те много добре и аз съм преживяла подобен случай. Поговори сериозно с приятеля ти ако трябва скъсай го . Нека остане сам ако те потълси повярвай ще бъдете по добре от преди . не допускай грешката да ходиш с неговия приятел после ще съжеляваш и ще се почувсташ виновна ако той те скъса защото именно след малко раздяла ще разберете че се обичате ! Удпех надявам се да си много щаслива ОтговорОтговор с цитат
  • 02.10.13 09:37#7ИвелинаИвелинаНовакРегистрация: 02.10.13Град: -Отговори: 1от: Как да постъпя според вас???Според мен си чакала достатъчно .. ДЕЙСТВАЙ .. вземи нещата в твои ръце ! Просто ей така прибери се от работа и му кажи ,че искаш да се разделите виж реакцията му ..и понеже няма нищо по - хубаво от това да бъдеш искрен ,ако те попита нещо бъди искрена .Кажи му защо искаш да се разделите.Разкажи му затова как по какъв ли не начин си се опитвала да оправиш нещата сама .Кажи му че преди време си започнала да се опитваш да оправия връзката си сама и се е стигнало до там ,че накрая във самата тази връзка си се чувствала сама .Сама си я градиш и сама си я водиш.Така не става.Кажи му го тихо и мирно.Не знам дали ти споделя .Попитай го ,ако има проблеми това до някъде обяснява държанието му.Но аз мисля ,че вече и ти много ,много не искаш тази връзка до някъде ти е омръзнала с тези проблеми които сама си изпитвала и сега виждаш ,сякаш топлина в очите на новия мъж .. Изчакай разделете се и тогава предприемай нови действия ,на чисто с новия мъж.Не каза на колко години си.Късмет и ми пиши ! ОтговорОтговор с цитат
  • 09.10.13 11:57#8perfectperfectНовакРегистрация: 22.09.13Град: -Отговори: 4от: Как да постъпя според вас???Здравей, Ивка ! Първо да благодаря за всички съвети. Проблема е там, че вече се изчерпах. Много пъти сме говорили на тази тема с приятеля ми, но общо взето няма никакъв резултат. Какво ли не сам пробвала, всевъзможни начини. Малко се заглаждат нещата и след това старата песен на нов глас. Просто вече се изморих от всичко това, явно на него не му пука за тази връзка. Най-интересното е, че не иска да я прекратим. Може би си има друга и така му е хубаво с двете ни. Не мога да си обясня колкото и да искам. Проблема е там, че вече има друг мъж в мислите ми, ТОВА МЕ ТРЕВОЖИ ПОВЕЧЕ. Просто съм влюбена в друг, в негов приятел и не знам как да му разкрия чувствата си. Това чувство с всеки изминал ден се засилва повече и повече. Мислех, че е моментно състояние, но вече съм сигурна, че не е. Мисля, че и той не е безразличен към мен. Но е нормално да не посмее да ми го каже. Проблемът ми е как да бъда с този мъж? Как да разбера какви намерения има към мен и как да споделя чувствата си? Имам огромна нужда от съвет!ОтговорОтговор с цитат
  • 10.10.13 01:29#9samarasamaraНовакРегистрация: 06.10.13Град: -Отговори: 4от: Как да постъпя според вас???Здрасти. Усещам, че вече си решила, просто събираш смелост от форума. И аз съм с две ръце с теб. Явно връзката ти се е изчерпала, така че я отписвай. Деликатната ситуация е обаче с неговият приятел. Бъди умна и си кротувай, остави го той да води отношенията помежду ви. Може и да излезне нещо, може и нищо да не стане. Важното е ти да не излезнеш кучката в тази ситуация. Дистанцирай се от гаджето си, ако не си готова да скъсаш с него. Приготви се за края на тази връзка и той сам ще дойде, просто в един момент ще му кажеш да си заминава, и ще го направиш с усмивка и лека душа. Другият мъж, ако наистина те иска, и най-вече, ако те заслужава, ще се бори за теб. С две думи, няма още решение за вземане, то просто назрява сериозно Стискам палци и се радвам, че си осъзнала изчерпването на връзката ти. Аз не го осъзнах навремеОтговорОтговор с цитат
  • 13.10.13 09:03#10КатеринаКатеринаНовакРегистрация: 26.07.11Град: ПловдивОтговори: 3от: Как да постъпя според вас???От всичко,което разбрах е,че ти не си наясно със себе си.След като не си наясно как можеш да създадеш нова връзка?Не си честна нито към себе си,нито към настоящият човек до теб,нито към този,който вероятно иска да създаде връзка.Казваш,че настоящият и бъдещият са приятели.Не е изненада за мен,когато приятел гледа към приятелката на приятеля си.Имала съм такива случаи,но още в зародиш съм ги спирала.Това е нещо като,защо да го нямам и аз.В момента чубстваш празнота и липсваща нежност,затова и си се хванала като удавник за сламка с другия.Това няма да ти реши проблема.Доколкото разбирам настоящата ти връзка е исчерпана.Най-доброто,което можеш да направиш е да си тръгнеш ПЪРВА.Не напразно ти го казвам.Бъди честна със себе си първо,а след това и с отсрещната страна.За да продължиш трябва да затвориш една страница за да отвориш нова.Друг избор нямаш,ако искаш нещо по-добро за себе си.ОтговорОтговор с цитат
  • 14.10.13 02:24#11dessislavadessislavaНовакРегистрация: 13.10.13Град: РазградОтговори: 4от: Как да постъпя според вас???Здравей!Доста въпроси се въртят в главата ти.Според мен щом се чувстваш толкова объркана най-добре е първо да изясниш сама със себе си какво точно искаш,от какво имаш нужда,с кого искаш да си.....След като си наясно сама със себи си редно е да проведеш сериозен разговор с приятеля си.Да му споделиш как точно се чувстваш,какво те мъчи,какво искаш и чак след това вземи решение.Отностно въпросният приятел,ако чувстваш,че с него ще си по-щастлива и ще получаваш това от което имаш нужда то тогава .....сама трябва да направиш избора ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest