Ezine.bg»Форум»Тинейджърски Проблеми»Най-добрата ми приятелка

Най-добрата ми приятелка

  • 22.09.13 02:04#1НиколНиколНовакРегистрация: 22.09.13Град: СофияОтговори: -Най-добрата ми приятелкаОт първи клас с нея сме си най-добри приятелки. В трети клас не си говорехме но след това пак се оправихме. Проблемът е, че в 5клас дойде ново момиче с което в 6клас почнахме да се виждаме по-вече. Станахме доста добри приятелки. Но от тогава "най-добрата ми приятелка"(вече не е, защото се държи ужасно) само се сърди, че излизам със Саша (новото момиче)и само се караме... За всяко едно нещо което не й кажа тя се сърди. Веднъж на морето ми рови в телефона, за да види с кой съм говорила. Онзи ден ме проследи до спирката... Какво да правя? Вече сме 7клас, а продължава с бебешките сръдни.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 23.09.13 07:22#2анелия илиноваанелия илиноваНовакРегистрация: 22.09.13Град: СултаниОтговори: 1от: Най-добрата ми приятелкапоговори с нея и й обясни, че можеш да дружиш с много хора и много момичета, но тя за теб винаги ще си остане най-добрата приятелка ОтговорОтговор с цитат
  • 23.09.13 10:25#3diyanadiyanaНовакРегистрация: 23.09.13Град: -Отговори: 1от: Най-добрата ми приятелкаИмах подобен проблем. Само че при мен в началото бяхме неразделни и след като влязохме в гимназия тя започна да дружи и с други, в което няма нищо лошо, но сякаш тя забрави за мен. Търсеше ме само когато има нужда от мен. Примерно: миналата година същите тези момичета, с които тя дружеше, я изоставиха и дойде при мен. Аз я изслушах и пак станахме приятелки, отново се сближихме. Обясних и как се почувствах след като ме остави. Но тази година пак същото се повтори. Знам, че те пак ще я изоставят, но този път аз няма да съм до нея, защото като я потърсят тя ще откликне и веднага ще отиде при тях и ще ме остави.
    Та, мисълта ми е: поговори с твоята приятелка. Обясни й. Виж как ще реагира. Може приятелството ви да е силно, просто да минава през лош период. Но повтори ли го, не й прощавай, защото тя ще свикне. Надявам се да съм помогнала.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.09.13 01:48#4АниАниНовакРегистрация: 26.09.13Град: -Отговори: 12от: Най-добрата ми приятелкамисля че прекалява и иска да те ограничи да излизаш самос нея което не е редно, поговори с нея но не спирай да си създаваш нови и нови контакти ОтговорОтговор с цитат
  • 29.09.13 01:40#5АниАниНовакРегистрация: 29.09.13Град: -Отговори: 5от: Най-добрата ми приятелкаЕ, аз съм на 33, но май и аз според твоите разбирания правя "бебешки номера". Някой ден ще разбереш колко боли най-добрата ти приятелка да си намира нови "по-добри, най-добри" приятелки, докато не се разочарова от тях и не се върне пак при теб. Това не са бебешки истории, а се наричат чувства. И ако ти не изпитваш подобни чувства към нея, то тогава не я смяташ за най-добрата ти приятелка. Не оправдавам поведението й, но разбирам как се чувства. След време и ти ще разбереш, ако наистина я цениш!ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest