Какво да уча?

  • 23.09.13 09:19#1АлександраАлександраНовакРегистрация: 23.09.13Град: -Отговори: -Какво да уча?Здравейте,
    Аз съм Александра и съм на 16 години. Уча в икономически техникум и съм решила, че ще уча медицина, но проблемът, е че не знам каква докторка да стана. Искам да се занимавам с анатомия, но не знам точно каква професия. Знам, че още е рано, но понеже след 10-ти клас ми махат биологията, химията, физиката и още няколко предмета, и трябва след това да записвам СИП. И искам от рано да се ориентирам към коя сфера да се ориентирам. За това търся вашето мнение. Предложете ми нещо моля ви се.

    Благодаря предварително!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 25.09.13 12:35#2EstrellaEstrellaНовакРегистрация: 10.09.13Град: БургасОтговори: 9от: Какво да уча?АМИ СТАНИ ХИРУРГ ИЛИ ТЕМ..НЕ ГИ ЗНАМ ВИЖ В ИНТЕРНЕТ ДОКТОРСКИ ПРОФЕСИИ ОтговорОтговор с цитат
  • 26.09.13 02:25#3darkshadowqueendarkshadowqueenНовакРегистрация: 14.09.13Град: -Отговори: 2от: Какво да уча?Еее, от много рано го мислиш, спокойно, имаш много време! Биологията в училище няма да избираш каква да бъде, дори да ти е на СИП, ще си ходи по учебната програма. Наблегни и на химията, щом искаш да влезеш медецинска специалност.
    Доколкото знам (въпреки че не уча медицина), първите няколко години (като казвам няколко, имам предвид поне 3-4) всички доктори трябва да учат обща медицина и чак тогава се специализират в някакво тясно поле. Според мен ще ти се изясни повече и като понаучиш билогията и прочетеш различна информация, ако не - в университета, докато си учиш общата медицина.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.09.13 01:38#4АниАниНовакРегистрация: 26.09.13Град: -Отговори: 12от: Какво да уча?първо завърши медицина после ще специализираш,за мен наи- добре е кардиохирургиятаОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest