Ezine.bg»Форум»Тя и Той, Сексуални отношения»Каза, че ме обича и се ожени за съседката

Каза, че ме обича и се ожени за съседката

  • 25.09.13 04:07#1KatrinKatrinНовакРегистрация: 25.09.13Град: ЧепинциОтговори: 6Каза, че ме обича и се ожени за съседкатаЗдравейте, имах връзка с едно момче. Бяхме заедно в продължение на година даже и повече ... обичаше ме бях сигурна в това... искаше да се оженим, но аз съм едва на 18 и той знаеше че исках да завърша . скарахме се разни обиди нарисува върху мен . мълчах си той беше съсипан аз също ходеше всеки ден с друга .. Но на една се спря когато аз го предупредих че е моята съседка ... Беше с нея но мен ме обичаше бях сигорна . когато ходеше с нея се бяхме срещнали в едно кафене с двамата плакахме като деца той ми каза, че ме обича много и ще продължи до гроб независимо от нищо . И след две-три седмици взе моята съседка ожениха се . аз бх съсипена . и все още продължава да ми пише от време на време . каза ми че все още ми пази нещата и ще ги пази докъто е жив ..след една седмица имат сватба .И лошото е че все още го обичам и се мразя заради това. Искам да знам дали все още ме обича ? и а ако е така, защо се ожени? И кажете ми дали да ходя на сватбата или да замина за някиде за няколко дена ?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 25.09.13 10:40#2обичай.се.обичай.се.НовакРегистрация: 22.09.13Град: -Отговори: 4от: Каза, че ме обича и се ожени за съседкатаЕ, той е продължил, защото ти не си била готова. И според мен ако наистина те е обичал е щял да те почака. Историята като цяло ми звучи ужасно детска, все едно сте на по 14-15 години.
    Продължавай напред, не се обръщай назад. И по мое мнение не трябва да ходиш на тази сватба.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.09.13 04:01#3AnastasiqAnastasiqНовакРегистрация: 02.09.13Град: -Отговори: 1от: Каза, че ме обича и се ожени за съседкатаНе ходи на сватбата ще се чувстваш ужасно там . А ако те е обичал истински никога нямаше да се ожени за друга и след това да ти се жалва . Според мен затвори тази страница няма смисъл щом е с друга вече ти продължи живота си . Ще срещнеш друг , който ще обичаш много повече ) Успех ОтговорОтговор с цитат
  • 26.09.13 04:53#4viktorviktorНовакРегистрация: 07.09.13Град: ВарнаОтговори: 2от: Каза, че ме обича и се ожени за съседкатаК'во ни интересува вашите цигански истории.1во се научи да пишеш,а за историята само циганското племе може да го направи товаОтговорОтговор с цитат
  • 26.09.13 06:15#5KatrinKatrinНовакРегистрация: 25.09.13Град: ЧепинциОтговори: 6от: Каза, че ме обича и се ожени за съседкатаНикой не те задължава да четеш моята история ... нека пожелавам ти от сърце да си на сватбата на човека когото обичаш много силно за да видиш циганската история ДАНО ДАЙ БОЖЕ !!!ОтговорОтговор с цитат
  • 26.09.13 10:50#6T&ET&EНовакРегистрация: 09.09.13Град: -Отговори: 1от: Каза, че ме обича и се ожени за съседкатаshtom se e ojenil za sisedkata ti znachi nete obicha istneski...Vinagi na pred i nikoga nazad!! shte sreshnesh nyakoi koito te obicha istenski uspeh!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 29.09.13 01:05#7АниАниНовакРегистрация: 29.09.13Град: -Отговори: 5от: Каза, че ме обича и се ожени за съседкатаВсяка жена е изпадала в подобна ситуация. Пролемът е, че когато сме по-млади, и нямаме много опит в интимните връзки, ни е страх и не знаем как да попитаме партньорът за това, което ни тревожи и вълнува. С годините се научаваме. След последната ми връзка, макар и да бях на 28 тогава, се научих, че не би трябвало да ни е страх да попитаме другата страна за тяхното мнение. Ако ни е страх от тяхната реакция, то тогава ние подсъзнантелно усещаме, че нещата не са на добре и чувствата им не са такива, каквито ни се иска да бъдат! Попитай, и ще разбереш! Ако не попиташ, никога няма да узнаеш истината. Аз минах през такава връзка с криене. При нас беше различно. Той и аз имахме някой в началото. После се разделихме с половинките си. Срещите ни продължиха да бъдат тайни, дори и след година. Той беше ченге, мен ме познаваха повечето хора заради работата ми на публично място, живеехме на малък остров, където всички се познават... и поради някои обстоятелства така се получи, че се криехме. Накрая аз се преместих за няколко месеца на друго място, като се върнах се видяхме веднъж, и след това той се ожени за друга внезапно. Другата беше от друга държава, никой не я познаваше, беше вече с 3 деца и без амбиции, за разлика от мен. След като и аз се омъжих, разбрах колко съм грешала с това криене. Другата страна има причини да не излезе открито с теб, и в повечето случаи това е какво ще е или е мнението на околните за теб и връзката ви. Постави въпроса ребром, без да те е страх. Имаш право да знаеш! Успех! Аз също смятам, че не трябва да ходиш на сватбата. Също така мисля, че той иска да те запази като част от живота си, за да си му другата, тръпката, любовницата, удобната! Но не и жената, поне не тази, която обича!ОтговорОтговор с цитат
  • 29.09.13 03:53#8KatrinKatrinНовакРегистрация: 25.09.13Град: ЧепинциОтговори: 6от: Каза, че ме обича и се ожени за съседкатаBlagodarq vi mn za komentara no mai ne ste me razbrali .. toi se prestruva 4e obica moqta sisedka no prodiljava da mi pishe kolko mnogo me mrazi i mi kaza 4e 6te pazi neshtata mi ve4no za da mu napomnqt za men .. no az vse o6te go obicam .. nikoga ne iskam i ne sim iskala da razvalqm semeistvo kolkoto i mnogo da go obicam ... ne moga da govorq s nego i ako go popitam znam 4e 6te me izlije .. Prosto iskam d razber dali vse o6te me obica i ako e taka zashto se ojeni ..? Blagodarq vi mn skipa ste mi ОтговорОтговор с цитат
  • 12.10.13 04:13#9ВаняВаняНовакРегистрация: 12.10.13Град: КазанлъкОтговори: 4от: Каза, че ме обича и се ожени за съседкатаТова не е любов, не само, че не те е обичал, но и те е лъгалОтговорОтговор с цитат
  • 12.10.13 06:49#10KatrinKatrinНовакРегистрация: 25.09.13Град: ЧепинциОтговори: 6от: Каза, че ме обича и се ожени за съседкатаNikoga ne me e ligal.. cakal me e s meseci vinagi bil e veren mn piti sim go probvala ... obical me e mn i si mislq 4e vse o6te me obica zashtoto bqh na tazi svtba i me gledashe kato tesnat i mn sijelqvashe .. vsi4ki taka mi govorqt moje bi tova go e napravil ot inat i ne moje da se razdeli zashtoto pri nas e taka ... vinagi me e obical i vinagi 6te e taka ... useshtam go ОтговорОтговор с цитат
  • 14.10.13 02:14#11dessislavadessislavaНовакРегистрация: 13.10.13Град: РазградОтговори: 4от: Каза, че ме обича и се ожени за съседкатаЗдравей!Прочетох написаното от теб и коментарите и реших и аз да ти пиша.Твърдо и непоколебимо твърдиш,че въпросното момче те обича и винаги ще те обича и сигурно е така-все пак ти го познаваш най-добре!Въпросът не е в това,въпросът е в това че,независимо дали те обича той вече е съпруг на друга.Вече има семейство,нови отговорности,нови задължения и просто невиждам твоето място там.Колкото и да ти е трудно,колкото и да те боли трябва да продължиш напред.Лично аз ти съветвам да вярваш повече в утрешният ден,незнаеш колко приятни изненади могат да те чакат там. ОтговорОтговор с цитат
  • 14.10.13 07:07#12KatrinKatrinНовакРегистрация: 25.09.13Град: ЧепинциОтговори: 6от: Каза, че ме обича и се ожени за съседкатаTAka se opitvam da napravq ... I se kilna nqmam nikakvo jelanie da mu se mesq v jivota daje i ako toi iska... az ne moga da razvalqm semeitvo ... samo iskah da razbera vashite menieq dali se e ojenil po inat ... no qvno si polu4ih otgovora na negovt svatba ... blgodarq ti ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest