Ezine.bg»Форум»Тя и Той, Сексуални отношения»Приятелката ми каза да пробвам и с други, за да се науча

Приятелката ми каза да пробвам и с други, за да се науча

  • 29.09.13 05:52#1TrifonTrifonНовакРегистрация: 29.09.13Град: СофияОтговори: 3Приятелката ми каза да пробвам и с други, за да се научаЗдравейте...
    Дълго се чудех как да започна, тъй като за пръв път прибягвам до този вариант, но наистина имам нужда от помощ/съвет...

    Ситуацията е следната - с приятелката ми съм от 2 г. и 2 месеца. На една възраст сме - 20г. Връзката ни е страхотна и двамата сме блюбени до полуда един в друг, но за съжаление в сексуално отношение нещата не стоят толкова цветущо, а логично обяснение за нещата няма, не може да се даде и ние двамата не можем да си отговорим, защо аз имим огромно желание, а тя не (или по-коректно е да се каже - не конкретно с мен). Не умаловажавам факта, че тя ми е първата, което предполага, че нямам кой знае колко опит, за сметка на нея.
    Нейното обяснение е, че знае как ще протекът нещата, че всичко е предвидимо, но от друга гледна точка - не ми се дава правото да се "развихря", тъй като почти винаги спираме по средата, защото тя изсъхва, тъй като явно не е възбудена и я боли...

    Тя смята, че проблемът е в това, че нямам опит и поради тази причина дори ТЯ самата ми каза да започна да спя и с други, за да се "науча"...По принцип аз съм човек с неоправдано ниско самочувствие, който постоянно търси проблемите в себе си, който има комплекс, че свършва бързо и едно такова изказване съвсем ме депресира...а тази нейна идея дори няма да я коментирам, тъй като аз съм строго против изневярата, дори била тя с идеята да спаси връзката ни. Това е нещото, което най-много от всичко мразя и не понасям и и казах, че няма да го направя, и че това , че тя е ок с това , не означава , че аз бих бил съгласен тя също да бъде с друг. Възможно е да разсъждавам малко крайно, но просто толкова я обичам и съм толкова привързан към нея, че е немислимо да си представя дори как някой друг я докосва и тя него...
    Моля ви се, наистина имам нужда от помощ-решение...не мога да си представя да я загубя заради подобно нещо. Всяко мнение би ми било ценно.
    Благодаря, че отделихте от времето си , за да прочетете нашата история!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 29.09.13 08:56#2krasikrasiНовакРегистрация: 29.09.13Град: -Отговори: 1от: Приятелката ми каза да пробвам и с други, за да се науча"Връзката ни е страхотна и двамата сме блюбени до полуда един в друг"-вярваш ли го?Щом и не те желае- смятай колко те обича! На 100% има друг,жена коя те обича никога няма да те прати при други!ОтговорОтговор с цитат
  • 29.09.13 10:43#3TrifonTrifonНовакРегистрация: 29.09.13Град: СофияОтговори: 3от: Приятелката ми каза да пробвам и с други, за да се научаДа, вярвам го , защото тя е с прекалено изразен характер , и ако има друг- просто ще се раздели с мен, каква и е ползата да бъде с мен ...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 29.09.13 11:40#4PetyaPetyaНовакРегистрация: 29.09.13Град: -Отговори: 1от: Приятелката ми каза да пробвам и с други, за да се научаИ ние имахме подобен проблем, но вече го правим с лубрикант и е много по-добре.Отделно, провеждаме много разговори за това какво точно ни възбужда, споделяме си фантазиите, кой какво иска да пробва и нещата се подобриха доста.
    Опитайте с лубрикант, ако вече не сте, смятам че ще помогне и при вас.
    А за идеята й, наистина е абсурдна, плюс това, като тя има опит защо не ти покаже тя какво точно иска, а те праща при други, желанията на всяка жена са строго индивидуални.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 29.09.13 11:43#5TrifonTrifonНовакРегистрация: 29.09.13Град: СофияОтговори: 3от: Приятелката ми каза да пробвам и с други, за да се науча Имаше период, в който го правехме само с лубрикант и наистина не я болеше, относно това , защо тя не ми покаже и опише какво иска-отговорът е, че едва ли не така тя няма да е изненадана и не може тя да ми казва всичко, което трябва да правя...ОтговорОтговор с цитат
  • 09.10.13 11:44#6ВладимирВладимирНовакРегистрация: 07.10.13Град: ВарнаОтговори: 13от: Приятелката ми каза да пробвам и с други, за да се научаБратле,насладата от секса идва тогава,когато и 2мата сте на 100% задоволени и нямате никаква сила да се мръднете,дори да станете да се изкъпете. Аз също съм на 20г.,а приятелката ми на 21.Заедно сме от 2г и 4м. В началото и ние имахме разминавания както в рекламата на новият ДЮРЕКС,аз прекалено бързо се измарях,свършвах и т.н. ,а тя не можеше да достигне до там. Започнахме да си казваме кое ни харесва повече и ни възбужда повече ,за да можем да сме HAPPY.В последствие си взехме лубрикант,а после и този вибриращ пръстен(пак на дюрекс). Ефекта е ,че в момента сме на 100% задоволени БЕЗ ТЯХ по простата причина ,че знаем къде да се докосваме ,за да си доставим максимално удоволствие

    1)Пробвал ли си преди секс да и доставиш малко удоволствие САМО чрез език (визирам френски ласки)? АКО НЕ СИ, НЕ ЧАКАЙ ПОВЕЧЕ!!!

    2)Пробвай преди секс да се обслужиш сам (казам да си набиеш 1 ножка и да свършиш). Това ще ти помогне да не свършиш толкова бързо по време на истинският FIGHT.


    п.с. ако имаш други въпроси ,питай
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.10.13 01:31#7yanayanaНовакРегистрация: 15.10.13Град: ВарнаОтговори: 4от: Приятелката ми каза да пробвам и с други, за да се научаТрябва да повдигнеш самочувствието си и да започнеш да експериментираш,да видиш кое и как ще и достави удоволствие.Моят съвет е да й правиш френска любов,след това да я загрееш допълнително с лубрикант и да я опънеш с една здрава задна прашка :evil: Бъди креативен и смел в леглото,защото несигурността във възможностите ти може да убие връзката ви.Можеш да я попиташ какво й харесва,дали иска да опитате нещо ново.Накарай я тя да те научи на нещо.Знам,че не съм казала нещо кой знае какво,но се надявам да ти отключи идеи ))ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest