Предвеликденска промоция от 24 до 30 Април. С отстъпки до 60%. Виж тук!

Ezine.bg»Форум»Тинейджърски Проблеми»Харесвам я адски много

Харесвам я адски много

  • 29.09.13 06:01#1КонстантинКонстантинНовакРегистрация: 29.09.13Град: -Отговори: 3Харесвам я адски многоЗдравейте, аз съм на 17 години, досега не съм писал и не съм споделял за такива теми, но ето че съм в нисходяща позиция и не знам какво да правя.Преди няколко седмици видях едно момиче, много красиво и реших да я намеря в социалната мрежа, от приятели научих как и е акаунта, запознахме се писахме си 3,4 дена по 4,5 часа вечер, след това обаче я видях с друго момче. Когато разбра че съм я видял с него каза че не е това което изглежда, след това спря да ми пише и отговаря когато я видя се поздравяваме и винаги ми се усмихва. Моля за съвет какво да правя как да постъпя харесвам я адски много ...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 29.09.13 11:42#2nikol_nikol_НовакРегистрация: 27.09.13Град: -Отговори: 1от: Харесвам я адски многоМного е просто - действай! От ясно по-ясно е, че я привличаш.
    Успех!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 30.09.13 09:50#3КонстантинКонстантинНовакРегистрация: 29.09.13Град: -Отговори: 3от: Харесвам я адски многоДа, пиша и но се държи странно ОтговорОтговор с цитат
  • 30.09.13 07:07#4КрасимираКрасимираНовакРегистрация: 30.09.13Град: -Отговори: 3от: Харесвам я адски многозащо не опиташ да поговорите директно по темата която те интересува да видиш какво ще ти отговори и на база отговора ще решиш какво да правиш така си като в тунел не знаеш тя какво прави дали иска да е с теб и какво изобщо иска успехОтговорОтговор с цитат
  • 30.09.13 08:44#5КонстантинКонстантинНовакРегистрация: 29.09.13Град: -Отговори: 3от: Харесвам я адски многоМерси много за коментара и аз това искам да направя обаче вече почти не я виждам даже изобщо разминават ни смените в училище ... а да и пиша по тази тема ми изглежда много детинско ОтговорОтговор с цитат
  • 30.09.13 09:03#6КрасимираКрасимираНовакРегистрация: 30.09.13Град: -Отговори: 3от: Харесвам я адски многоняма нищо детинско в това да споделиш какво те притеснява радвам се ако съм мога да бъда полезна но намери начин да поговорите за да се успокоиш и ти ОтговорОтговор с цитат
  • 30.09.13 09:14#7КонстантинКонстантинНовакРегистрация: 29.09.13Град: -Отговори: 3от: Харесвам я адски многоМного ви благодаря на всички за отговорите , ще я накарам някоя вечер да излезнем и ще си поговорим както трябва ОтговорОтговор с цитат
  • 30.09.13 10:05#8perfectperfectНовакРегистрация: 22.09.13Град: -Отговори: 4от: Харесвам я адски многоКолкото повече се двоумиш, толкова повече шансовете ти да бъдат с нея намаляват. Желязото се кове, докато е горещо! Успех ОтговорОтговор с цитат
  • 09.10.13 11:57#9ВладимирВладимирНовакРегистрация: 07.10.13Град: ВарнаОтговори: 13от: Харесвам я адски многоВарианта да излезете и да поговорите за това е най-добър,така ще можеш да проследиш емоциите й ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest