Ezine.bg»Форум»Тинейджърски Проблеми»Много ме ревнува и за всичко прави проблеми

Много ме ревнува и за всичко прави проблеми

  • 30.09.13 03:15#1naninaniНовакРегистрация: 30.09.13Град: -Отговори: -Много ме ревнува и за всичко прави проблемиТака...Имам си приятел от 2 години сме заедно..Но той много ме ревнува..За всичко прави проблеми..Писна ми,но немога без него..Обичам го,но....Както и да е свикнах..Преди една седмица се запознах с едно момче..Говорехме си с него..И ми каза,че иска да се видим..Мислех,мислех..И излязох с него,без да знае приятелят ми..И така правихме с него секс,всичко беше божествено..Забравих за всички проблеми..Но се чувствам виновна,изневерих на приятеля си..Но нали знаете,че човек иска малко разнообразие...Когато бях с другия се чувствах свободна и щастлива..След 2 дена той си трьгва за Англия..Иска за последно да се видим,но немога да изляза от вкащи...оффффффффффффффффффф....И мисля,че сьм бременна от лЮбовника си...Една вечер пихме заедно и всичко беше супер..Но незнам страх ме е да не съм бременна..Скапан живот.........
    ОтговорОтговор с цитат
  • 01.10.13 02:59#2АниАниНовакРегистрация: 26.09.13Град: -Отговори: 12от: Много ме ревнува и за всичко прави проблемиако си обичала първия нямаше да има втори :y: ОтговорОтговор с цитат
  • 04.10.13 04:41#3Кети РашеваКети РашеваНовакРегистрация: 10.06.13Град: ТрявнаОтговори: 7от: Много ме ревнува и за всичко прави проблемиЕеее, като си бременна, нали знаеш къде са лекарските кабинети? Не се тръшкай, вземи се в ръце и ако гаджето ти е такъв ревнивец, разкарай го. Аз живея с такъв вече 37 години - това е един кошмар, от който няма излизане. Преживяла съм ужасен тормоз, за който не искам да си спомням. Ревностите му убиха всичко - любов, привързаност, всичко, всичко. Отдавна вече живеем само формално заедно. Светът е широк, мъже колкото искаш, ритай го тоя и въобще да не ти пука!ОтговорОтговор с цитат
  • 09.10.13 11:51#4ВладимирВладимирНовакРегистрация: 07.10.13Град: ВарнаОтговори: 13от: Много ме ревнува и за всичко прави проблемиИма тестове за бременност + Това щом нямаш и грам свобода ,запитай се "КАКВО ПРАВИШ" и "КАКВО ИСКАШ". В такива връзки няма перспектива СПОРЕД МЕН. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest