Ezine.bg»Форум»Тя и Той, Сексуални отношения»Приятелят си пада по възрастни жени! Ужасена съм!

Приятелят си пада по възрастни жени! Ужасена съм!

  • 02.10.13 01:00#1ani123ani123НовакРегистрация: 02.10.13Град: Долни БогровОтговори: 5Приятелят си пада по възрастни жени! Ужасена съм! Здравейте, приятели. На 23 години съм, работя и живея в чужбина от близо 4 години. От 7 месеца живея с приятеля си, с който преминахме през невероятни трудности да осъществим връзката си, буквално се борихме срещу всичко и всички... Той също е емигрант тук, но не е българин..с две думи аз имам само него и той има само мен. Като цяло е страхотен, наистина го обичам, но винаги има едно НО...

    По природа съм си любопитна, особено що се отнася до миналото на мъжът до мен ..и от това ми качество досега нищо хубаво не съм видяла..
    Дълго се рових във Фейсбука му (който автоматично се превърна в наш общ щом заживяхме заедно и то по негова инициатива)и открих неща, които дълбоооооко ме потресоха.. А именно..

    Броени дни, преди да се нанеса при него той най-нагло е поканил жена (с която разбира се се е срещал неведнъж преди началото на нашата връзка) в този дом. Понастоящем МОЯТ дом (въпреки че това беше ужасно труден момент за мен, както споменах преминахме през ужасни моменти). И не каква да е жена. Той е на крехките 25, а женището е на скромните 50... Изпаднах в шок... как може млад, добре сложен и симпатичен мъж да бъде привлечен от...това...нещо...

    Та тя е по-възрастна от собствената му майка, тя е дърта и увиснала кошница, той сляп ли е бе?!
    След това открих и други писания и романи с жена на същите години, чиято дъщеря е със 7 години по-голяма от него, жена с внуци... Там нещата бяха далеч по-груби. Макар че от прочетеното ми стана ясно, че с нея е нямал сексуални отношения, въпреки че цитирам ЖАДУВАЛ за това, ме нарани далеч повече, защото нещата там бяха по-скоро емоционални, човек четейки би повярвал, че иде реч за истинска любов...

    Длъжна съм да отбележа, че писанията с "истинската любов" датират доста преди нашата връзка, но това не прави нещата по-малко смущаващи... все пак приятелят ми харесва не просто зрели, а направо възрастни жени...за мен това е болест, той не е нормален, отвращава ме...

    Не съм говорила с него за това, дайте ми съвет как да го направя, искам да знае, че съм наясно, че няма да подмина нещата ей така...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 04.10.13 01:30#2DesislavaDesislavaНовакРегистрация: 08.09.13Град: СофияОтговори: 28от: Приятелят си пада по възрастни жени! Ужасена съм! Пишеш, че тези "писания" са от преди вашата връзка, а той е само на 25. Според мен, това с възрастните жени може да е било някакъв период и той да е отминал. Сега е с теб, а ти си млада, нали? Все пак пробвай да говориш с него след като това те претеснява. В една връзка най-важното нещо е комуникацията.ОтговорОтговор с цитат
  • 11.10.13 02:16#3ТемидаТемидаНовакРегистрация: 10.10.13Град: -Отговори: 1от: Приятелят си пада по възрастни жени! Ужасена съм! Просто съм потресена, отвратена и не мога да разбера как може дами които твърдят, че са на 50 и повече години, да изливат такава помия!
    Дали ако това момиче беше вашата дъщеря, щяхте точно по този начин да й отговорите? - Да, мамо, той си пада по възрастни жени защото, аз мамо, съм много по-хубава от теб и заслужавам да бъда с млад мъж повече от теб!!! Защото съм много по-обиграна във всяко едно отношение - а ти, мамо, за нищо не ставаш....
    Дали ако това беше вашият син, щяхте с радост да му стиснете ръката, да приемете новата снаха /ваш набор/, с която поне ако не за внуци, ще си говорите за бъдещата пенсия...Но най-хубавото нещо ще предстои вечер, когато те ще се отправят заедно към спалнята и 'обиграната' снаха ще носи сина ви на вихъра на 'любовта'!
    Е, ако яко някоя от вас мечтае за такава снаха - пожелавам й я!
    Колкото до това кой е по-по-най...да, прави сте 1:1000 дами на възраст над 50г., може да измести по всичко 1:1000 дами на 20г.,...но това са твърде редки изключения, които не си струват споменаването...все едно да говорим сега колко дами на 80г., изглеждат по-добре от вас...
    Възрастта не прощава на никого, дами, не се заблуждавайте, гледайте по-често в огледалото си, нека това момиче не ви бъде изкупителната жертва - тя не е виновна, че времето лети!
    Всяка жаба трябва да си знае гьола, такива възрастови разлики са недопустими...
    Нека бъдем обективни, въпросния младеж, просто обслужва дами за пари, често срещано явление особено в арабските държави!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 04.02.14 04:03#4Димитър ДимитровДимитър ДимитровНовакРегистрация: 25.01.14Град: -Отговори: 9от: Приятелят си пада по възрастни жени! Ужасена съм! Колкото и да говориш,сам не се ли усети,няма смисъл!Не си трови нервната система.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest