Ezine.bg»Форум»Тинейджърски Проблеми»Харесвам го, но не знам дали отвръща на чувствата ми

Харесвам го, но не знам дали отвръща на чувствата ми

  • 02.10.13 02:52#1ДесиславаДесиславаНовакРегистрация: 02.10.13Град: ВарнаОтговори: 3Харесвам го, но не знам дали отвръща на чувствата миЗдравейте за пръв път пиша но искам да споделя.Моля за помощ.Благодаря предварително.Има едно момче.Казва се Алекс. Падам си по него от 3 години, но ме е страх да му кажа.Той е много готин и единственото нещо от което ме е страх повече е че може да се влюби в най-добрата ми приятелка.Какво да направя?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 03.10.13 01:40#2PixiePixieНовакРегистрация: Град: -Отговори: 13от: Харесвам го, но не знам дали отвръща на чувствата миАко му покажеш малко заинтересованост от твоя страна няма да навреди, не да му се натискаш буквално, но ако го отбягваш въобще няма да осъзнае, че го харесваш, а напротив - ти излизаш незаинтересованата в случая.ОтговорОтговор с цитат
  • 03.10.13 01:58#3ДесиславаДесиславаНовакРегистрация: 02.10.13Град: ВарнаОтговори: 3от: Харесвам го, но не знам дали отвръща на чувствата миБлагодаря pixieОтговорОтговор с цитат
  • 07.10.13 04:56#4ВладимирВладимирНовакРегистрация: 07.10.13Град: ВарнаОтговори: 13от: Харесвам го, но не знам дали отвръща на чувствата миНамекни му по някакъв начин,че се интересуваш от него иначе ще го изгубиш.Според мен трябва да проучиш нещата първо.Разбери дали е свободен,интересите му (все пак трябва да имате общи теми за разговор) и дали в момента си е харесал някое момиче.Говоря като момче и знам,че ако аз съм си харесал момиче , не бих обърнал внимание на всяка друга.За да те забележи трябва да си по-атрактивна ,не говоря да се държиш като кифла/леко момиче.ОтговорОтговор с цитат
  • 07.10.13 08:41#5ДесиславаДесиславаНовакРегистрация: 02.10.13Град: ВарнаОтговори: 3от: Харесвам го, но не знам дали отвръща на чувствата миБлагодаря
    но послушах първия съвет и станахме гаджета.
    Но може да посъветвам приятелки
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.10.13 11:46#6ВладимирВладимирНовакРегистрация: 07.10.13Град: ВарнаОтговори: 13от: Харесвам го, но не знам дали отвръща на чувствата миЧестито ,поздрави от Варна ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest