Ezine.bg»Форум»Здраве»Откриха ми кондиломи

Откриха ми кондиломи

  • 02.10.13 05:55#1DamnyouDamnyouНовакРегистрация: 02.10.13Град: -Отговори: 1Откриха ми кондиломиЗдравейте, приятели! Момиче на 19 години съм и съм имала само двама сексуални партньори, като и с двамата съм го правила само с презерватив. Наскоро обаче ми откриха кондиломи и съм ужасно наплашена, не мога да спя, не мога да ям, защото чета някакви неща как тези гадинки ни тормозят едва ли не цял живот. Има ли някой от вас, преборил се с тях успешно, за да ми вдъхне малко надежда Мерси предварително
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.10.13 11:31#2katetobrkatetobrНовакРегистрация: 23.09.13Град: ВарнаОтговори: 4от: Откриха ми кондиломиАз мога да ти кажа, че докато го правих с един човек ги имах, после като смених партньора изчезнаха внезапно. Разбира се има и други причини. Не са нелечими. Аз пих всякакви антибиотици какви ли не неша ми предписаха да си слагам в продължение на година и нешо, смених партньора и всичко изчезна. А и нещо много важно- понякога става въпрос за хигиена. Не го правии без да сте се изкъпалии двамата най-много преди два часа. Вярно, че има и спонтанности, но когато можеш спазвайте хигиената на максимум. Желая ти успех и скорошно оправяне. ОтговорОтговор с цитат
  • 03.10.13 02:52#3DamnyouDamnyouНовакРегистрация: 02.10.13Град: -Отговори: 1от: Откриха ми кондиломиБлагодаря! ОтговорОтговор с цитат
  • 03.10.13 05:56#4НадеждаНадеждаНовакРегистрация: 05.08.13Град: ПловдивОтговори: 1от: Откриха ми кондиломиНе е страшно аз също имах,ходих на кожен и ми ги махнаха с течен азот,не е болезнено трае само 2-3 процедури и до сега още не са ми се появили вече 2ра година.Лекарката ми каза да нося само памучно бельо,защото другите материи също оказват влияние,отказваш се и от прашките,защото те ги дразнят повече След кожния отиваш на гинеколог да те провери за вътрешни и ако нямаш всичко е ок!ОтговорОтговор с цитат
  • 03.10.13 10:04#5DesislavaDesislavaНовакРегистрация: 08.09.13Град: СофияОтговори: 28от: Откриха ми кондиломиЗдравей мила, предполагам, че са ти казали лекарите, че кондиломите не са страшни, а са по-скоро козметичен проблем или иначе казано: грозни са. Появяват се от кожен контакт. Не са класическа полово предавана инфекция. Причинителят им обаче е Човешкият папилома вирус, който в някои случаи причинява рак на шийката на матката. За това, моят съвет е, след като имаш кондиломи да ходиш на редовни профилактични гинекологични прегледи на 6 месеца и винаги да искаш да ти правят цитонамазка. Иначе за самите кондиломи, отиди на дерматолог, ще ти ги изгори с течен азот или с ток. Ще ти сложи упойка, естествено. Може да ти даде и нещо да се мажеш вкъщи. Няма нищо страшно. Успех! ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest