Ezine.bg»Форум»Тинейджърски Проблеми»Mного зле съм с момичета

Mного зле съм с момичета

  • 03.10.13 10:16#1ИванИванНовакРегистрация: 19.09.13Град: -Отговори: 2Mного зле съм с момичетаИзвинете ме, че отново повтарям части от тази тема. Знаете че сам на 17 и никога не сам си имал приятелка. Имам чувството, че всички момичета, не биха се занимавали с мен, като знаят че не :s: съм си имал гадже. Може и да си мислят, че е толкова много зле, щом нито едно момиче не му е било гадже. Дори и че не мога да се целувам. Постоянно като харесам момиче, много ме е страх, че няма да ме хареса, като зная че не мога да се целувам правилно. Дори вече започвам да губя желание да говоря с всички момичета, като зная няма да се получи нищо отново и отново. Моля ви предложете ми нещо.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 04.10.13 03:16#2ДесиДесиНовакРегистрация: 04.10.13Град: -Отговори: 1от: Mного зле съм с момичетаНяма как да разбереш,дали ще се получи,ако не опиташ.Ако се получи-добре,ако ли не,никой няма да ти извади душата за това.И има ли някакви правила как да се целуваш ОтговорОтговор с цитат
  • 05.10.13 12:51#3ИванИванНовакРегистрация: 19.09.13Град: -Отговори: 2от: Mного зле съм с момичетаВ интернет има много клипчета и още какви ли не глупости на тема как да се целувам.ОтговорОтговор с цитат
  • 07.10.13 02:00#4Ivelina Ivelina НовакРегистрация: 31.08.13Град: -Отговори: 9от: Mного зле съм с момичетаDa super gledai w internet kak da se celuwash .. chestno towa mi zvuchi malko kato vic .. q malko se dryj na 17 si si edwa li si chak tolkowa zle w celuwaneto ( celuwala sym momcheta koito sa prosto ujasni ) towa ne e nai vajnoto a i s wremeto se uchish malko po malko .. ne che az sym mnogo dobra ama se sprawqm donqkyde .. nai - wajnoto e da uluchish prawilnoto momiche koeto da celunesh .. a i towa che si nqmal dosega priqtelka i zatowa sega nikoq ne te iska e pylna glupost powqrwai mi .. ochewidno dosega prosto ne si nameril podhodqshtoto momiche .. ima wreme ne se bezpokoi jiwota e pred tebe .. momichetata ne sa nai - wajnoto neshto na zemqta wse nqkoq shte si padne po tebe rano ili kysno .. po dobre li shteshe da se chuwstwash ako beshe nqkaw deto si smenq priqtelkite po chesto otkolkoto si smenq belioto .. radwai se na jiwota takyw kakywto e , ako takyw ne ti hareswa promeni go taka che da ti hareswa .. a dotogawa se zanimawai s momcheshki gluposti , futbol , basket razni drugi shturotii , ili poigrai malko CS , Talisman neshto qko ne si misli che jiwota ti shte swyrshi samo zashtoto si nqmash priqtelka to ako beshe tolkowa lesnoo .. i taka kakwoto i da stawa ne se otkazwai , samo naprede i pomni che nebeto ni e granica ) Pozdrawi ot Varna :wink: ОтговорОтговор с цитат
  • 07.10.13 05:08#5ВладимирВладимирНовакРегистрация: 07.10.13Град: ВарнаОтговори: 13от: Mного зле съм с момичетаБратле не трябва да ти пука,че може да те отрежат,флиртувай на "харабията" както казваме в Бургас ;Д ако не си толкова сигурен в уменията си да флиртуваш/запознаваш/разговаряш с момичета, отвори интернет и се разрови за разни методи/техники.След като ги прочетеш и ОСМИСЛИШ,влез в някой сайт за запознанства(ако те е срам да го изпробваш в/у истинско момиче) и изпробвай на воля това ,което си прочел

    Аз лично заговорих 1 момиче по най-нестандартния начин.Видях я на улицата,раздаваше флаери,а аз бях седнал на 1 пейка.Тя ми даде флаер,както на всички останали по улицата и тогава и казах: "Искаш ли да ти кажа 1 тайна?" ,тя отговори,че иска и тогава започнах да и говоря за извънземни :Д

    Успех
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.10.13 04:57#6MarlboroMarlboroНовакРегистрация: 08.10.13Град: -Отговори: 2от: Mного зле съм с момичета1) Първо за целуването: за да ти е по-лесно или както се казва да не се вглъбяваш в това, просто си създай стил. Ако имаш стил или характер това ще говори за начина по който се целуваш. Ако момичето ти изглежда сантиментално или романтично - целувай го нежно, както децата се целуват... и не прави резки движения. Ако е темпераментна, по вероятно е тя да поведе хорото чрез по страстна целувка с език и т.н. Преценяваш момичето и целуваш - простичко !

    2) Второ за момичетата: към всеки човек си има подход, още повече това се отнася и за жените. Най-добре ще ти се отрази притеснително момиче за сериозна връзка. Така ти ще си по-спокоен от нея, но с времето и да тя ще се отпусне. И знам, че дотогава ще те гвожди опита, да трупаш бройки и т.н., но повярвай ми това е най-доброто решение за теб. Може би година с това момиче ще ти е достатъчна за да понапреднеш от към опит.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.10.13 11:16#7ВладимирВладимирНовакРегистрация: 07.10.13Град: ВарнаОтговори: 13от: Mного зле съм с момичетаMarlboro87 :1) Първо за целуването: за да ти е по-лесно или както се казва да не се вглъбяваш в това, просто си създай стил. Ако имаш стил или характер това ще говори за начина по който се целуваш. Ако момичето ти изглежда сантиментално или романтично - целувай го нежно, както децата се целуват... и не прави резки движения. Ако е темпераментна, по вероятно е тя да поведе хорото чрез по страстна целувка с език и т.н. Преценяваш момичето и целуваш - простичко !

    2) Второ за момичетата: към всеки човек си има подход, още повече това се отнася и за жените. Най-добре ще ти се отрази притеснително момиче за сериозна връзка. Така ти ще си по-спокоен от нея, но с времето и да тя ще се отпусне. И знам, че дотогава ще те гвожди опита, да трупаш бройки и т.н., но повярвай ми това е най-доброто решение за теб. Може би година с това момиче ще ти е достатъчна за да понапреднеш от към опит.




    Не най-важното нещо са бройките,но нали трябва да си мерим пишките( С ИЗВИНЕНИЕ)
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.10.13 03:24#8MarlboroMarlboroНовакРегистрация: 08.10.13Град: -Отговори: 2от: Mного зле съм с момичетаЗащо да трябва да си ги мерим ? При всеки е различно чувството, което го прави удовлетворен (щастлив)..едни искат да бъдат оценени от своя пол ( комплекс за малоценност), други искат да бъдат оценени от срещуположния пол и да се влюбят. Нещата понякога са навързани, но ако фикс идея ни е да си "мерим пишките", това само би навредила на връзката и контактите ни с жените. Оттук се ражда и егоцентризма, а това определено ще е лоша черта.

    "Бройките" са необходими в началото на пътя, на половия път - тогава все още не знаем какви жени търсим и често е добро решение, когато не сме доволни с едно момиче, просто да се пренасочим към друго - момче на 17 г може да си го позволи !
    ОтговорОтговор с цитат
  • 16.10.13 04:55#9yanayanaНовакРегистрация: 15.10.13Град: ВарнаОтговори: 4от: Mного зле съм с момичетаХей,не се спичай.Ще ти дам малко смешен пример.Като малки се учихме да се целуваме,когато сложиш в чаша вода маслинка и въртиш езика си около нея все едно се опитваш да я хванеш,ако щеш вярвай добра работа върши хихи!Повдигни си самочувствието и знай,че за всеки влак си има пътник!И твоят ред ще дойде -бъди забавен и покажи на момичетата,че има какво да видят в теб ОтговорОтговор с цитат
  • 26.10.13 06:06#10РилаРилаНовакРегистрация: 19.10.13Град: -Отговори: 36от: Mного зле съм с момичетаНе се притеснявай за такива неща. В смисъл Дессс ти даде хубав отговор. Няма правила при целуването пък и ако не стане никой няма да ти извади душата. Но тряя да пробваш. Но преди да пробваш тряя да не си толкова негативен. В смисъл ти сега казваш че не можеш да целуваш. С това мислене имаш по-голям шанс да не и хареса на момичето защото си негативен. Тряя да си позитивен и да си мислиш че знаеш как се целува. В смисъл ако искаш да изкараш 6-ца по някой предмет ти не може да си мислиш винаги че в тоя предмет не те бива. Ако имаш негативно мислене и резултата ше е негативен. Бъди позитивен и си кажи ше дам всичко от себе си да целуна момичето по-колкото се може по-добрия начин. Дъвка, тик-так нали да не си мислиш пък че дъха нещо не е наред, и като целуваш целуваш най-обикновено. Не си мисли че трее да се мляскате половин час и да я оставиш без въздух. Просто хубава горе-долу кратка най-нормална целувка. После пак и така ще прерасне в по-дълготрайни целувки и така. Но не си мисли да пускаш език и че трее да скъсаш устните от целуване първия път. Спокойно и кротко. Но пак казвам тряя да си позитивен а не да си мислиш че нещо тъпо ше стане. Друг пример - Реал Мадрид ако искат да спечелят титлата но преди всеки мач си мислят че ше изгубат, мислиш ли че ще спечелят титлата? - Не. Не можеш да излизаш негативен. Така в и в училище и с момичета и в работа и навсякъде. Успех.ОтговорОтговор с цитат
  • 15.07.14 02:45#11edinedinНовакРегистрация: 14.07.14Град: МонтанаОтговори: 6от: Mного зле съм с момичетаза да ти "падне пердето" и да се успокоиш, намери си някоя кака(лелка) сега поне имаш избор, в такова време живеем
    като го направиш един път, след час време, няма да си толкова песимистично настроен към себе си, поне ще ти е паднал психическият товар от плещите, и няма да мислиш по същият начин другия вариант е някоя на повикване, но все пак гледай да не хванеш нещо, не е много за предпочитане, но поне ще си се разписал веднъж.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest