Къде бъркам ?

  • 13.10.13 10:32#1FireFireНовакРегистрация: 13.10.13Град: -Отговори: 1Къде бъркам ?С времето се наслушах как момичета мрънкат как приятелите им не ги уважават, на си споделяли, игнорирали ги, мислили само за секс и т.н.
    Реших да не правя такива грешки и да бъда по-добър. И какво се случи, с която и да се хвана всичко е ок, колко съм и бил приятен, близък как без мен не можела и как съм я познавал, но когато нещата станат сериозни всички с отдръпват.
    След като ми писна от такива глупости зарязах почти всички контакти които имах с момичета.
    Не мина време и започнаха да ме търсят те и то не като приятел.
    До тук всичко беше, ок.
    И отново се започнаха същите номера, как съм бил много мил, добър и бла бла, но този път не искали да ме наранят и подобни глупости.
    Та какво да правя, ако се опитам да съм добър не става, ако се опитам да продължа напред, те ме търсят. Имам чувството, че съм като някое кученце на каишка, което го викат когато им се преиграе :/
    ОтговорОтговор с цитат
  • 14.10.13 04:40#2gibson082gibson082НовакРегистрация: 13.09.13Град: СофияОтговори: 4от: Къде бъркам ?Истината е, че жените искат и от двете - хем да си доброто момче, хем да можеш и да бъдеш лош когато настъпи моментът. Трябва да се научиш да балансираш.ОтговорОтговор с цитат
  • 15.10.13 04:20#3ДакатаДакатаНовакРегистрация: 11.10.13Град: СофияОтговори: 3от: Къде бъркам ?Ще ти го кажа кратко и точно: "жените имат нужда от ДРАМА". Просто са такива. Всички са такива. Най-добрито, което може да направиш е да си намериш гадже, която има за какво да драматизира извън връзката (работа, колеги, унивеситет, шеф и т.н.)
    Пример:
    1. жена ти споделя нейн проблем
    2. ти и казваш как да го реши
    3. тя ти казва, ама не ти не разбираш ( вместо да ти каже, мерси, ще пробвам, не се бях сетила )

    Това, което в същност не разбираш, е че има нужда да драматизира и ако се реши проблема, няма да има за какво да се драматизира. Жените се ръководят от гъза си, а главата им служи за да скалъпва логични обяснения за пред хората, да аргументиря исканията техният задник. Задника желае драма.
    Мисля, че в този форум ще намериш още примери.

    Дано съм помогнал, поздрави
    ОтговорОтговор с цитат
  • 17.10.13 12:45#4FireFireНовакРегистрация: 13.10.13Град: -Отговори: 1от: Къде бъркам ?И какво сега, да си чешат крастата с мен - пак стигам до патово положение :/ ОтговорОтговор с цитат
  • 17.10.13 04:48#5ХариХариНовакРегистрация: 17.10.13Град: -Отговори: 7от: Къде бъркам ?Не, просто реши ти какви искаш за себе си и им го кажи, ако не отвърнат на искането ти, си намери някоя която ще го направи. Прави това което на теб ти е изгодно не им угаждай на тях.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest