Лесно се давам

  • 14.10.13 02:13#1katencetosfkatencetosfНовакРегистрация: 05.09.13Град: -Отговори: -Лесно се давамЗдравейте,на 17 съм ще бъда много кратка...Проблемът ми е следния:Винаги когато изляза някъде на бар прекалявам с алкохола и въобще не мисля.Всеки път сутрин се събуждам с мъж до себе си,на 17 съм и вече съм била с шестима...как да се справя с това.Не мога да се контролирам.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 14.10.13 03:03#2Стелиана ГрозеваСтелиана ГрозеваНовакРегистрация: 14.10.13Град: АбланицаОтговори: 2от: Лесно се давамтрябва да промениш начина си на живот или просто да се наживееш и в един момент ще се спреш.преди години бях като теб.барове , дискотеки , много алкохол и спане по различни домове.бях момиче на живота , забавлявах се на макс и не ми пукаше от нищо.но по този начин понякога наранявах мъжете.хубаво е да помислиш точно какво искаш.аз тогава знаех че все някога ще ми омръзне - и по точно исках да се наживея преди да се обвържа по сериозно и да мисля за по сериозни неща, в един момент разбрах че съм се наживяла и реших да се променв , точно тогава и се запознах с приятеля ми с когото сме вече почти 3 год заедно. но когато започнах да се променям бях на 22 , не знам на теб не ти ли е малко рано може би просто трябва малко да внимаваш с алкохола и да мислиш преди да тръгнеш към поредния апартманет и да правиш неангажиращ секс.внимавай защото с тази злопотреба на алкохол понякога можеш да попаднеш в кофти ситуации , след които няма да се чувстваш особено добре. успех и късмет ти пожелавам с борбата със самата себе си :y: ОтговорОтговор с цитат
  • 14.10.13 03:32#3АниАниНовакРегистрация: 26.09.13Град: -Отговори: 12от: Лесно се давамкато не можеш да пиеш - няма да пиеш, не са ли ти го казвали ! Не знам защо задаваш въпрос на който си си отговорила сама ...ОтговорОтговор с цитат
  • 15.10.13 12:23#4PixiePixieНовакРегистрация: Град: -Отговори: 13от: Лесно се давамЩе спреш да се събуждаш до мъже , когато родителите ти се сетят, че имат дъщеря, а дали не е късно..

    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest