Ezine.bg»Форум»Тинейджърски Проблеми»Искаше ми се да съм ѝ първият

Искаше ми се да съм ѝ първият

  • 15.10.13 12:12#1whateeverwhateeverНовакРегистрация: 15.10.13Град: -Отговори: -Искаше ми се да съм ѝ първиятТрябва ми помощ за три мои проблеми. Ще започна с първият. Имам приятелка, която е три години по-голяма от мен (аз съм на 16, а тя е на 19). Тя не е девствена, правила го е един път и то само за минута-две, след което се е отказала. Знам, че е нормално на нейната възраст вече да не е девствена и дори трябва да съм благодарен, че се е случило само веднъж, но пак ми е адски зле като си помисля за това.

    Почти всеки път, когато си помисля за секс, си представям как някой друг е с нея... Ужасно е. Иска ми се тя да беше първата ми и аз да бях първият и, щеше да е страхотно.

    Второто е, че докато е била в училище, момчетата постоянно са я опипвали, дразнели са я и това ме побърква. Иде ми да ги убия, да ги разчленя и да ги гледам как страдат. Яд ме е, че не съм могъл да направя нищо, за да спра това и че тя е минала през цялото това страдание. Често мисля за това, обвинявам се и ми става ужасно гадно, че тези неща са се случили и че няма как да ги променя. Тя казва, че всичко е минало и сега е добре, но аз постоянно си представям как я пипат и имам чувството, че ще полудея.

    И стигнахме до третия проблем. Не знам защо, но съм адски ревнив. Има случаи, в които нещо ми става и дори, когато тя просто си пише с приятелка, започвам да ревнувам... Не искам деля с никого, но това е просто прекалено. Какво ще правя в бъдеще? Ще я заключвам, за да не може да говори с никого ли? Трябва да променя това у себе си, но не знам как.

    Надявам се да ми помогнете някак.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.10.13 07:28#2ihtianderrrihtianderrrНовакРегистрация: 06.09.13Град: Велико ТърновоОтговори: 10от: Искаше ми се да съм ѝ първиятТъп комплексар си тиОтговорОтговор с цитат
  • 15.10.13 09:50#3КатеринаКатеринаНовакРегистрация: 26.07.11Град: ПловдивОтговори: 3от: Искаше ми се да съм ѝ първият ps: ОтговорОтговор с цитат
  • 16.10.13 04:14#4yanayanaНовакРегистрация: 15.10.13Град: ВарнаОтговори: 4от: Искаше ми се да съм ѝ първиятОпределено имаш нужда от психолог!Първо, няма как да си й първия,а това ,че не си нищо не променя!Второ,тя явно много приказки ти е разказала,в които го играе жертва.Никое момиче няма да бъде опипвано и дразнено,ако не го иска,тя сама го е позволявала и не е правила нищо по въпроса това да спре!Трето,щом ревността ти достига такива сериозни граници нещо ти хлопа,човече.НЕ може да искаш някого за себе си ,осъзнай се,хората не са предмет и не принадлежат на никого.Съвсем сериозно смятам,че ще е добре да се консултираш със специалист.Или просто започни да мислиш като голям човек,а не като тинейджър!ОтговорОтговор с цитат
  • 17.10.13 07:23#5ХариХариНовакРегистрация: 17.10.13Град: -Отговори: 7от: Искаше ми се да съм ѝ първиятДа, найстина проблема ти е в мисленето и най-вече в това, че се поставяш на нейно място.
    Тези неща те дразнят защото ти не си такъв и не го проумяваш, но повечето момчета, пък и дори и момичета са идиоти. Най-важното спри да се поставяш на мястото на други хора, това си е техния живот ти не можеш да направиш нищо по въпроса, никой не обича да му казват какво да прави или да го ограничават, а за това, че си ревнив - не бъди такъв, гледай реално на нещата тя е с теб и ако ти си ревнив на нея няма да й хареса и ще я загубиш.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 18.10.13 12:34#6ТониТониНовакРегистрация: 11.09.13Град: ПлевенОтговори: 9от: Искаше ми се да съм ѝ първиятДа се включа и аз. Така личи си,че много я обичаш и искаш да я предпазиш в това лошо няма лош е начина по който го правиш. По първия ти проблем .На първо място трябва да разбереш че твоята приятелка е личност тя е човек тя е самостоятелена . На второ място трябва да разбереш че тя НЕ Е твоя собственност. Каза,че си си представял как тя е правила секс с някой и тва те дразни . Защо те дразни ,чусвтваш се така сякаш ти е изневерила ли? Нали разбираш колко е безумно това , нали разбираш че няма как тя да бъде девственна отново. Тя е на 19 и е била с друг.Това не е ненормално. Тва направо ме уби дето трябвао да си багодарен че е правила секс само веднъж хахахха. Я погнедни нещата от друга дледна точка. Колко ли смешно би било ако следвашия приятел на тва момиче ти каже "трябва да съм благодарен, че е спала само с теб " нали се сещаш ,че нито ти си бил фактор нито седващия и приятел е фактор в този момент. По повод на твория ти проблем .Тук си задействал желанието си да я предпазиш. "постоянно са я опипвали, дразнели са я и това ме побърква. Иде ми да ги убия, да ги разчленя и да ги гледам как страдат. Яд ме е, че не съм могъл да направя нищо, за да спра това и че тя е минала през цялото това страдание." ХАХХАХАХАХ събуди се. Прочети тва което си написал . Колко неоснована агресия има. Сега ще ти кажа нещо... В пубертета момчетата често сме опипвали момичетата в коридорите в междучасията сме ги затискали в ъглите , а те са пищели ,крякали колко им е било приятно не знам .Но не им е био много неприятно. ХХаахахахах през какво страдание тя е минала? Я се събуди!!! Ако толкова много е страдала щеше да направи нещо. Съвсем сериозно ако наистина изпитваш желание за разчленяване и изпитваш удоволствие от това поговори с някой има училищни психолози те ще ти помогнат да разбереш малко по добре света . Относно 3-тия ти проблем тва си е обсебване и голяма ревност .Виждаш ли как мислиш "Ще я заключвам, за да не може да говори с никого ли? " Защо мислиш, че ще го право да го правиш. Кой ще ти позволи?Това е човек и ти се готвиш да нарушиш правата му. Ревността е хубаво нещо но в малки граници колкото да покажеш на човек че държиш на него.ОтговорОтговор с цитат
  • 19.10.13 08:02#7dilqnadilqnaНовакРегистрация: 06.10.13Град: СливенОтговори: 7от: Искаше ми се да съм ѝ първиятдете, по-голям си от мен, но си дете щом си на този акъл

    важното е, че сега е с теб, че го иска с теб и ти ще бъдеш на практика първия й , защото ще я довършиш един вид или просто се страхуваш да действаш и това го има, нали
    ОтговорОтговор с цитат
  • 03.01.14 09:07#8stzabvstzabvНовакРегистрация: 02.01.14Град: Старозагорски баниОтговори: 14от: Искаше ми се да съм ѝ първиятчовека не е луд просто прекалено влюбен че се държи откаченоОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest