Ezine.bg»Форум»Тя и Той, Сексуални отношения»Чувствам се излишна и незнам какво да правя с моя приятел

Чувствам се излишна и незнам какво да правя с моя приятел

  • 17.10.13 02:53#1InnaInnaНовакРегистрация: 17.10.13Град: Стара ЗагораОтговори: 1Чувствам се излишна и незнам какво да правя с моя приятелЗдравейте, искам да споделя за моята история, но не знам как да започна. Имам приятел от една година и месец - една моя позната ме запозна със него. Харесахме се от пръв поглед и се влюбихме и на третия ден той предложи да заживеем заедно във неговото село. Всичко тръгна нормално разбирахме се добре, запозна ме със майка му, уж ме е одобрила, живяхме известно време двамата а майка му живее в града и си работи идва си при нас два или три пъти в седмицата.

    Той не работеше и аз го издържах за всичко - купувах всичко, а майка му не му дава една стотинка, оставила го е на произволна съдбата, мина се малко време и почнахме да се караме за глупости, постоянно се карахме заради майка му, защото постоянно го командва и не го оставяше на мира. Направо се изтормозих, но си траех в един момент не издържах и му казах да се махнем от селото и да се преместим в града да живеем в моя апартамент.

    А майка му казва постоянно, че ако той се махне от селото, няма да го погледне повече и да не стъпва там, но не я послуша и се махнахме и заживяхме у нас няколко месеца - държеше се добре, помагаше ми каквото му казвах го правеше и аз също беше на мои разноски. Той не работеше, издържах го, купувах му дрехи, цигари, навсякъде го водих на море също от нищо, ама нищо не беше лишаван каквото искаше той получаваше всичко от мен.

    Аз се лишавах заради него само и само той да е добре стоя при мен и като се скараме за нещо все бягаше на село му и като му мини идва при мен. Не го прави за първи път, не знам как стана така, защото и той не е лесен и е голям инат и се промени държанието му към мен хладно се държи.

    Не е същия вече, а уж казва, че ме обичал наскоро си намери хубава работа, докато в един момент казва, че искал да се прибира на село му дали майка му го е омагьосва да му пълни глупости да не сме заедно или той вече не ме иска и не се чуваме докато аз го търся той няма да ме потърси гадно ми е обичам го и незнам какво да правя
    ОтговорОтговор с цитат
  • 17.10.13 07:39#2ХариХариНовакРегистрация: 17.10.13Град: -Отговори: 7от: Чувствам се излишна и незнам какво да правя с моя приятелПърво- най-вероятно и той се справя с някакви собствени проблеми и преминава през някакъв период, но това да си мъж и да те издържа жена не ми звучи като сериозно. Той се държи повече като жена от колкото ти, някак си ми изглежда, че сте си сменили ролите. Варианта му е да се стегне и да се хване на работа и да е независим от родителите си и трябва да го направи, ако държи на връзката ви.ОтговорОтговор с цитат
  • 18.10.13 09:35#3RenRenНовакРегистрация: 15.10.13Град: -Отговори: 3от: Чувствам се излишна и незнам какво да правя с моя приятелМила, варианта е да го изриташ! Не се чувствай излишна! Ти си му нужна! За какво ти е такъв мухльо? Да го гледаш, да го переш, да го храниш, дрехи да му купуваш? Разбирам, ако това продължава месец, два, всеки е изпадал в затруднение, но от твоята история разбирам, че е доооста дълъг период от време. Момиче, не се примирявай с такива пиявици, можеш повече!
    Жените имаме един проблем,че много съжаляваме мъжете и почваме да се държим като техни майки-закрилници! Жената трябва да бъде глезена, уважавана и да има Мъж до себе си, а не при затруднение да ходи при мама, да и се държи за полата. Мъжът решава проблема!
    Това,че ти е помагал да белиш картофите или ти е сготвил, докато си била на работа не би трябвало да ти замазва очите!
    Била съм на твое място и те съветвам И това ще мине! Предполагам не ти е първия, повярвай няма да е последния. Ще ти е мъчно известно време, но после ще осъзнаеш, че е за добро. Мъжете идват и заминават! Насочи вниманието и грижите към себе си!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 18.10.13 01:03#4InnaInnaНовакРегистрация: 17.10.13Град: Стара ЗагораОтговори: 1от: Чувствам се излишна и незнам какво да правя с моя приятелmersi mila ))) ОтговорОтговор с цитат
  • 18.10.13 01:12#5ТониТониНовакРегистрация: 11.09.13Град: ПлевенОтговори: 9от: Чувствам се излишна и незнам какво да правя с моя приятелПуфффф....Знам ли какво да ти кажа.Ти реално погледнато даваш много малко информация за вас . Защо той е бил без работа ,искал ли е работа ,търсел ли е работа, било ли му е неудобно да го издържаш? Тва са много важни въпроси,защото има много случаи в които някъв там си хване момиченце, с добри финансови възможностти и си седи при нея, а тя милата щото е влюбена и си дава паричките потоя търтей. Докато на него не му писне и си хване друга такава. Много е важно да се разбере дали сте имали планове за в бъдещето или е било само "аре бейби на кафе ,аре бейби на море" ,щото ако е нямало такива планове шанса да те е ползвал за банкомат е голям нали . Има и друго, може пък ти да си го карала да се чувства дребен. Може ти да си парадирала с тва, че му даваш пари, а той да е бил толкова зависим в този момент от теб и тези пари, че просто да е исал да си намери работа и да се махне от теб. Има много много варянти които могат да се разгледат и никой не може да ти даде конкретно мнение .Мога веднага да те подкрепя за да се почувстваш добре, но едва ли ще е правилно. Ако искаш пиши ми на лично... дай ми повече инфо и ще ти кажа кво става.ОтговорОтговор с цитат
  • 18.10.13 01:34#6ТониТониНовакРегистрация: 11.09.13Град: ПлевенОтговори: 9от: Чувствам се излишна и незнам какво да правя с моя приятелОтговорОтговор с цитат
  • 20.10.13 11:23#7ihtianderrrihtianderrrНовакРегистрация: 06.09.13Град: Велико ТърновоОтговори: 10от: Чувствам се излишна и незнам какво да правя с моя приятелМъж съм и не разбирам това безумие на жените.
    "ОБИЧАМ ГО"
    Какви са оплакванията които чета тук - мързелив е, мирише, бие ме, не ме възбужда, не искам да правя секс с него, простак е, не се грижи за мен... Едва ли мога да изброя всичко, но се надявам разбирате какво ми прави впечатление.
    Е, какво тогава мили жени "обичате" в него???
    Заради първи секс ли, заради "какво ще кажат хората" или просто заради глупостта си, заради комплексите си...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 20.10.13 02:39#8ДимитърДимитърНовакРегистрация: 16.03.13Град: ВарнаОтговори: 1от: Чувствам се излишна и незнам какво да правя с моя приятелНе смяташ ли , че вината може и да е в теб ? :y: :y: ОтговорОтговор с цитат
  • 20.10.13 03:12#9cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 124от: Чувствам се излишна и незнам какво да правя с моя приятелами така е.любовта е сляпа.ОтговорОтговор с цитат
  • 21.10.13 10:46#10КатеринаКатеринаНовакРегистрация: 29.09.13Град: -Отговори: 1от: Чувствам се излишна и незнам какво да правя с моя приятелМноооого позната история, само, че при мен ситуацията беше, че майка му живееше с нас, което беше малко по-тегаво. Мила вземи се в ръце и колкото и да го обичаш, по-добре е да сложиш край. Поне аз така направих. Започнах на на ново живота си, разделих се с него и той "милия" чак след това осъзна какво знача аз за него и колко много съм направила за него, само че аз не го приех отново. Честно да ти кажа е по-добре да си сама, отколкото с човек, който не те оценява. Вдигни глава и продължи напред, не ти трябват такива мъже в живота ти, повярвай ми от опит го знам ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest