Ezine.bg»Форум»Тя и Той, Сексуални отношения»Излових и двамата в крачка

Излових и двамата в крачка

  • 18.10.13 01:45#1nelineliНовакРегистрация: 18.10.13Град: -Отговори: 2Излових и двамата в крачкаЗдравейте на всички в сайта !
    събирах доста време смелост да пиша тук.
    на 26г съм , добре изглеждащо момиче. имам стабилна работа но ми куца нещо във връзките
    последните ми две връзки пропаднаха защото излових хората до мен в крачка.

    незнам защо но интуицията ми никога не ме лъже и веднъж усъмня ли се в нещо то излиза точно така както си мисля.
    последния младеж с които бях сваляше всичко женско около него , а на мен казваше че съм единствена.
    моля ви кажете ми къде да търся свястно момче което може да обича само едно момиче.
    не искам кой знае колко-само обич и разбиране ...
    моля ви помогнете ми
    дайте ми надежда че може би принца на бял кон не е само мит или легенда
    ОтговорОтговор с цитат
  • 18.10.13 06:03#2Ваня ЦветковаВаня ЦветковаНовакРегистрация: 08.05.12Град: БургасОтговори: 1от: Излових и двамата в крачкаПринца на бял кон не е мит, но трябва време и търпение да го откриеш. Не се предавай, търси, защото знай, че и той те търси. Не си трови мислите защо този или онзи кръшкат. Повярвай ми - не е заради теб . Просто на такива попадаш.Успех в търсенето ОтговорОтговор с цитат
  • 18.10.13 11:24#3ХариХариНовакРегистрация: 17.10.13Град: -Отговори: 7от: Излових и двамата в крачкаВъпроса е ти къде ги намираш такива , защото, ако се запознаваш с въпросните младежи по барове и дискотеки, най-често са такива каквито ги описа. Едно момче което би се отдало само на едно момиче е такова момче(поне според себе си сравнявам), което целта на живота му не е да има 100 момичета след себе си, а се е съсредоточил към по-важни неща( като кариера) и иска връзка само с едно момиче. И още нещо, ако въпростните момчета са по-малки от теб, няма как да са сериозни . ОтговорОтговор с цитат
  • 19.10.13 01:18#4nelineliНовакРегистрация: 18.10.13Град: -Отговори: 2от: Излових и двамата в крачкавсъщност са по- големи от мен
    просто незнам защо се държат като деца
    ОтговорОтговор с цитат
  • 19.10.13 03:33#5РилаРилаНовакРегистрация: 19.10.13Град: -Отговори: 36от: Излових и двамата в крачкаE такива мъже дават лошо име на мъжете като цяло. То има и такива жени де... Но като цяло не се отчайвай, рицаря на коня съществува (сега ти пише коментар на статията от коня :wink: ) Добре ще дам сериозен отговор. Като цяло аз те поздравявам за това че не си негативна и не мислиш че всички са такива и изневеряват. Продължавай да търсиш. Това е хубавото на човек когато още не е обвързан с некого. Може да си тръгнеш когато си поискаш. Ако някой изневерява - оставяш го и минаваш на друг. Мъже под път и над път. И наистина тези които изневеряват не го правят защото ти не си красива или каквото и да било. Те го правят за да се чувстват добре - ,Имам си гадже ама спим с още X броя хубавици.. еха колко съм готин'. Много хубави жени съм им изневерявали като Шерил Коул, като Сандра Бълок и тнт. Тва си е до настройка на човека и до зрялост в ума. Някои хора искат ,бройки' други искат ,(дълги) връзки' = различия в интересите. Ти трябва да намериш човека който има същия интерес като теб. Къде да го намериш ли?.. По принцип не пускат рицари на бели коне да влизат в дискотеките та там е трудно да го намериш но не е невъзможно. Не казвам че са на село в плевнята а че е трудно да се каже къде. Както се казва и в библиотеката човек може да попадне на сериен убиец. Продължавай да се забавляваш и да си гледаш живота. Където и когато го срещнеш този рицар ще си приятно изненадана. Успех ти пожелавам ОтговорОтговор с цитат
  • 20.10.13 08:19#6nelineliНовакРегистрация: 18.10.13Град: -Отговори: 2от: Излових и двамата в крачкаблагодаря за отговора
    мисля че знам какво искам затова и нямам в момента никой около мен . не искам кой знае колко - да ме уважава, да е честен с мен , да сме на първо място добри приятели и да ме задоволява.
    Т.е нямам кой знае какви изисквания
    за бирата ако си от Русе може и лично
    ОтговорОтговор с цитат
  • 20.10.13 11:57#7ihtianderrrihtianderrrНовакРегистрация: 06.09.13Град: Велико ТърновоОтговори: 10от: Излових и двамата в крачкаПрочети бавно и внимателно
    "Дона Флор и нейните двама съпрузи" - Жоржи Амаду
    Прочети я не веднъж и добре помисли за ценностите в живота
    ОтговорОтговор с цитат
  • 20.10.13 01:42#8ВаняВаняНовакРегистрация: 12.10.13Град: КазанлъкОтговори: 4от: Излових и двамата в крачкаПринцове на бели коне няма, т.е. казано с други думи,перфектни партньори няма, недей да храниш големи очаквания от мъжете, защото така нараняваш себе си.Повечето не стават дори за любовници, камо ли за съпрузи.Щом не могат да са само с теб, бий им шута и търси някой моногамен.Не са много тези, които се задоволяват само с една жена, но все пак ги има, така че търси ОтговорОтговор с цитат
  • 20.10.13 03:08#9cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 124от: Излових и двамата в крачкаима ги но са голяма рядкостОтговорОтговор с цитат
  • 24.10.13 09:05#10DesislavaDesislavaНовакРегистрация: 08.09.13Град: СофияОтговори: 28от: Излових и двамата в крачкаМило момиче, според мен, куца нещо в избора ти. Но повечето жени, за съжаление, си падаме по лоши момчета, а после страдаме, плачем и се оплакваме. Когато излизаш с ново момче, следи поведението му. Още на първата ви среща можеш да разбереш дали е добричък или самовлюбен плейбой, нали?! Ако усетиш, че по-скоро клони към втория вид, не приемай втора среща. Просто е! Но ако добрите ти се струват скучни и ако няма "интрига" не може да те привлече, вече не знам как да те посъветвам. Недей да търсиш принца на бял кон. Перфектни хора не съществуват и все с нещо ще трябва да се примириш. Не губи надежда, но и недей да се съсредоточаваш прекалено много във факта, че си сама. Успех! ОтговорОтговор с цитат
  • 28.10.13 01:12#11AbigailAbigailНовакРегистрация: 10.09.13Град: -Отговори: 2от: Излових и двамата в крачкаАз вярвам в съдбата и мога само да ти кажа "Спри да търсиш любовта,тя сама ще те открие"ОтговорОтговор с цитат
  • 28.10.13 09:30#12ihtianderrrihtianderrrНовакРегистрация: 06.09.13Град: Велико ТърновоОтговори: 10от: Излових и двамата в крачкаДо Watson
    Много умно!!!4
    Не търси, не избирай, а чакай каквото дойде
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest