Ezine.bg»Форум»Тинейджърски Проблеми»Сякаш вече не съм влюбена така, както бях преди

Сякаш вече не съм влюбена така, както бях преди

  • 19.10.13 04:22#1Ivelina Ivelina НовакРегистрация: 31.08.13Град: -Отговори: 9Сякаш вече не съм влюбена така, както бях преди Здравейте и от мен , чела съм доста истории , но най-накрая се реших и аз да споделя моята ( или една от многото ми ) .. И така аз съм момиче на 15 години , преди около 5 месеца започнах да се занимавам с едно момче , което познавам от малка , той е на 19 и е много готин, той преди постоянно ме закачаше и ме дразнеше , но аз не обръщах много внимание на това докато една вечер остана да гледаме филм бяхме аз , той и брат ми обаче по едно време брат ми реши да си ляга и ние останахме сами да си гледаме филма , беше ме гушнал и аз него също , опита се да ме целуне и аз естествено му отвърнах и така се почна всичко между нас . След около седмица щяхме да излизаме двамата , но не решихме къде и си останахме в нас .. само аз и той никой друг , както винаги си пуснахме филм и в този ден си изгубих девствеността , това се случи в началото на месец май . След 3 месеца през който взаимоотношенията ни бяха като в отворена връзка , той ми предложи да тръгнем и аз веднага се съгласих ( това е първото момче с което съм тръгвала ) бях толкова щастлива , и така всичко хубаво но около 20 дена след като тръгнахме той спря да ми звъни , спря да ми пиши , да ми говори аз бях ужасно разстроена чувствах се виновна мислех , че нещо съм направила , за да не ми се обади .. и майка ми ме видя разбра че нещо ми има и ми каза да го забравя и да изляза с някой друг може би така щяло да ми мине .. и така и направих след като той не ми се беше обаждал около 4 - 5 дена реших , че вече всичко наистина е приключило , но просто е нямал смелост да ми го каже и излязох с едно момче просто защото той ми се обади и каза , че на следващия ден заминавал за някакъв си град и не се знаело кога ще се върне , аз не го харесвам този но ми беше съученик и просто се съгласих , отидох при него , но с него имаше и един негов приятел , веднага като го видях и ми допадна и реших че след като това момче не е от моя град може просто да бъда с него , така и стана след 5 часа от когато се запознахме вече бяхме в леглото ( макар , че почти нищо не успя да се случи , защото на мен тогава ми дойде и се получи многооо неудобно ) и така това момче си тръгна на по другия ден и всичко си замина с него .. обаче аз пак се чувствах самотна , това момче в което бях влюбена преди да ме остави все още не ме беше потърсил и един ( който преди наистина много харесвах ) ми каза , че искал да излезем съгласих се , видяхме се и тръгнахме ден преди да се навърши месец с първото момче , на следващия ден пък моето момче се сети за мене точно когато правим 1 месец и разбира се , че излязохме първоначално дори не се целунахме само се видяхме и се смеехме .. и така с това момче си продължихме по старо му той ми каза , че просто всички са говорели за нас ( майка ми , майка му , вуйна ми и всички които живеят близо до нас ) и той не знаел какво да прави и някакви такива .. естествено скъсах с онзи другия .. и всичко си беше пак такова каквото си беше преди само дето той се държеше вече малко по добре с мен , а в последно време е много мил с мене ( което не е типично за него ) казва ми , че много ме иска и разни такива .. добре всичко сега с него е прекрасно , но имам странното чувство , че не мога да си върна предишните чувства към него всичко това с пеперудките в стомаха сякаш изчезна след онази седмица в която той просто ме остави .. сякаш вече не съм влюбена така както бях преди да вярно е , че все още го обичам но това е просто защото свикнах с него , вече не мога да изпитам онова което изпитвах преди , преди бях най-щастливото момиче на света , а сега съм объркана искам го да вярно е , но тези чувства се изгубиха , защото през онази седмица се опитвах да го забравя и се бях настроила на вълна , че вече няма да е до мен .. е кажете ми как може тези така пламенни чувства да изчезнат толкова бързо .. оо забравих да кажа че майка ми го е питала защо сме скъсали и той е казал , че не сме късали което по принцип е вярно , но когато 1 седмица се държи като непознат за тебе това за какво се брои ? .. та въпросите ми са следните :
    1. Къде са старите ми чувства защо вече не изпитвам същото ?
    2 . Това сега брои ли се за изневяра не мога да разбера ?

    Това е всичко от мен , моля да ме разберете и да не ме обвинявате за това което съм сторила , ако има някой в положение като моето ще се радвам да ми сподели и неговата история и да си помогнем взаимно .. )

    Благодаря Ви , че отделихте време да чуете ( прочетете ) моята историйка )

    Извинявам се за объркания текст и ако някъде има грешки моля да ми простите , но не съм свикнала да пиша на кирилица .. )

    ОтговорОтговор с цитат
  • 21.10.13 12:30#2силвиясилвияНовакРегистрация: 20.09.13Град: СофияОтговори: 1от: Сякаш вече не съм влюбена така, както бях преди Мило момиче все още си много малка за да знаеш какво е ЛЮБОВ...не прави грешки да излизаш с тоя и с ония.живей си живота,излизай с приятелки но недей да бързаш за никъде има време и за мъже,учи за да знаеш един ден че ще имаш добро бъдеще,а колкото до мъжете-те няма да избягат.. ОтговорОтговор с цитат
  • 23.10.13 09:09#3dilqnadilqnaНовакРегистрация: 06.10.13Град: СливенОтговори: 7от: Сякаш вече не съм влюбена така, както бях преди приемай го лично, имам чувството, че го е писало 13 годишно което от 10 е почнало яко да чупи.. сешш се
    за каква любов говориш на тези години и с този опит, майка ти що за жена е за да каже ''излез с друг ще ти мине'' ако не си наясно това е точно курвенски номер
    моя съвет е зарязвай и двамата сигурна съм, че не те заслужават въпреки съмненията ми, че е възможно те да са още по кухи парчета от теб
    ОтговорОтговор с цитат
  • 23.10.13 09:54#4Ivelina Ivelina НовакРегистрация: 31.08.13Град: -Отговори: 9от: Сякаш вече не съм влюбена така, както бях преди Ami kakto weche kazah az otdawna skysah s drugoto momche sega sym si samo s moeto .. a otnosno drugoto ami da wsyshtnost moje i da ne sym mnogo golqma , no mislq che znam kakwo tochno e lubovta i kakwi sa chuwstwata koito trqbva da izpitwam .. moje da nqmam opit no tochno towa prawi tazi lubov tolkowa sladka i chista .. towa mi e pyrwata lubov znam che ne e edinstwen no za men e ) !! ОтговорОтговор с цитат
  • 25.10.13 06:13#5PixiePixieНовакРегистрация: Град: -Отговори: 13от: Сякаш вече не съм влюбена така, както бях преди Ох, нямам нерви да чета целия доклад, липсата на главни букви и препинателни знаци е признак на неуважение към читателите, само ще цитирам това. Дотук стигнах, сори.
    и така всичко хубаво но около 20 дена след като тръгнахме той спря да ми звъни , спря да ми пиши , да ми говори аз бях ужасно разстроена чувствах се виновна мислех , че нещо съм направила , за да не ми се обади .. Ако се чудиш защо е държал така, ще ти отговоря, за да не правиш същата грешка на 20г., на 30 г. и 35 г. - отговорът е очевиден, получил е това, което иска да спи с теб, а щом спи с теб, вече не си му интересна. Няма какво да ''преследва''.

    ОтговорОтговор с цитат
  • 27.10.13 03:24#6dennitsadennitsaНовакРегистрация: 27.10.13Град: -Отговори: 1от: Сякаш вече не съм влюбена така, както бях преди izvinete che se namesvam no komentarite me podrazniha.az se zapoznah s mojt saprug kogato bjh na 14 a toi beshe na22, kogato bjh na 16 ni se rodi prekrasen sin.mn se obichame
    izljzohme da rabotim v chujbina s nashijt sin i ni se rodi prekrasna dashterj sega sam na23 a toi na31.vse oshte se obichame taka kakto v nachaloto.spored men zavisi ot maja ako popadnesh na stabilen i umen maj koito istinski darji na teb njma za kakvo da se pritesnjvash sporedmev vrazkata mejdu dvama se darji ot lubovta njma li lubov njma i vrazka.njma vazrast za lubovta!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 27.10.13 08:43#7Ivelina Ivelina НовакРегистрация: 31.08.13Град: -Отговори: 9от: Сякаш вече не съм влюбена така, както бях преди Blagodarq ti dennitsa i az mislq che e taka i che nqma wyzdrast za istinskata lubov Wsichko hubawo ti pojelawam ОтговорОтговор с цитат
  • 01.11.13 12:19#8ToniToniНовакРегистрация: 09.09.13Град: ПловдивОтговори: 3от: Сякаш вече не съм влюбена така, както бях преди Ne stava mnogo si malka,
    ima razlika mejdu romanti4na i istinska lubov.
    Lubovta e izkustvo i se u4i cql jivot ne stava s haresvane.
    Lubovta e i karma i ogledalo ,Ima koj da ti obq1sni po podrobno.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 03.11.13 11:47#9МоникаМоникаНовакРегистрация: 03.11.13Град: СофияОтговори: 4от: Сякаш вече не съм влюбена така, както бях преди Ужас. Първото което ми направи впечетление беше, че явно майка ти е по-лека и от теб. Казала й била "Излез с друг и ще ти мине". Що за възпитание има тази жена? Аз на 15 години скачах още на въже, а ти се чудиш на кой х*й да скачаш с извинение. Гледали за втори път филм спала с него, не й звъннал 4 дни (ми, звънни му ти, бе) и тя помислила, че скъсали. После пак и звъннал друг и тя решила да го изпрати завинаги с един вълнуващ и як секс, ама й дошло. После пак срещнала друг, та после пак бившия. И после що не изпитвала същото, ами скъпа, ти иди счупи още 20 к*ра и чакай да ти дреме за някой. И плюс това какво значи имали сте нещо като отворена връзка, пък уж сте ходили? Знаеш ли изобщо какво означава "Отворена връзка" хахахаха, оооф лапееее, я вземи да порастнеш, де*ба.ОтговорОтговор с цитат
  • 03.11.13 11:51#10МоникаМоникаНовакРегистрация: 03.11.13Град: СофияОтговори: 4от: Сякаш вече не съм влюбена така, както бях преди И какво, те всички мангали се женят на 12-13 това критерий за любов ли е? Хахахаха, за истинска любов ще ми говорише не на 23, а на 63 примерно. ОтговорОтговор с цитат
  • 04.11.13 07:23#11Ivelina Ivelina НовакРегистрация: 31.08.13Град: -Отговори: 9от: Сякаш вече не съм влюбена така, както бях преди Znaete li kakwo mislq che e nai-dobre da sprete da pishete poweche po tazi tema .. Mnogo Vi molq prosto sprete .. ochevidno vie ne moje da me razberete i tova koeto se opitvam da kaja taka che krai i tochka po vyprosa .. Syjalqwam che Vi poiskah mnenieto .. prosto ochakwah pone mynichko podkrepa .. kakto i da e wsichko e do tuk ........... Bye Bye ! ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest