Ezine.bg»Форум»Тя и Той, Сексуални отношения»Приятелят ми иска, а аз не

Приятелят ми иска, а аз не

  • 19.10.13 11:41#1merimeriНовакРегистрация: 19.10.13Град: -Отговори: -Приятелят ми иска, а аз не Здравейте,
    имам приятел, с който ходим по-вече от две години и иска да го направим. Но аз мисля че още не съм готова, въпреки че няколко пъти пробвахме и нищо не стана, много ме болеше и ми беше страх - на 20 год съм а той е на 22.Кажете ми какво да направя, като се замислям и аз искам но ме е страх :cry: и като се сещам как ме болеше не искам пак да го направя. Моля Ви за съвет
    ОтговорОтговор с цитат
  • 21.10.13 11:33#2MarinaMarinaНовакРегистрация: 07.10.13Град: -Отговори: 3от: Приятелят ми иска, а аз не Здравей. Първо си отговори на няколко въпроса:
    1. Защо не се чувстваш готова?
    2. С него ли точно искаш да ти бъде първият път, защото каквото и да обясняват хората, това си остава за цял живот с кого и какво е било първото преживяване?
    3. И само страхът от болката ли те притеснява или има и друго?

    Момчето те е чакало 2 години, което означава, че изключително много те обича и държи на теб! Сега съм убедена, че ще се появят недобронамерени коментиращи, които ще кажат "леле, оставила си го на сухо толкова много време, заслужава да му дадеш най-после, до кога ще те чака". И подобни глупави изказвания. Изобщо не се връзвай на такива неща, щом те е чакал, така е преценил, щом ти не си била готова, значи си имала правото да откажеш. За което поздравявам и теб , и него!

    Съветът ми е: Не го прави, само, защото той вече не може да чака, не му отказвай, ако ти самата искаш, но те е страх от болката и от непознатото!

    Прецени ти самата какво искаш, как искаш и кога го искаш.

    Колкото до болката, мога да ти кажа, че при мен имаше безброй неуспешни опити, защото с приятеля ми бяхме малки(с което не се гордея изобщо), бяхме си първите и мен ужасно ме болеше. Но явно е било, защото всеки път съм си мислела: "Ето това е краят на моята девственост, само след няколко минути и край, аз вече няма да съм същата" и подобни глупости. Но в един момент си казах,ч е много го искам и че човекът, с когото съм, в момента заслужава да "му подаря" това и един ден изобщо не го бяхме планували, даже беше и малко рисковано да не ни хванат, но просто стана. Болка си имаше, и кръв имаше, но нито съм се превивала безпомощно след това, нито пък нещо ми е имало. Така че не си мисли за болката. Просто се отпусни и мисли само за това колко ти е хубаво.
    И още нещо - много помага това той да е отгоре, а точно под дупето ти да има възглавничка.
    Успех
    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.10.13 03:07#3РилаРилаНовакРегистрация: 19.10.13Град: -Отговори: 36от: Приятелят ми иска, а аз не pepsikiselomliako ти даде супер отговор. Няма как по-добър да се даде. И аз те поздравявам че ти чакаш правялния момент и той не се дразни от това. Като мъжко аз само бих добавил че е хубаво да не избързвате когато почнете да го правите. В смисъл не да ти свали гащите и хайде наще. Целувки и пак целувки. Тва не е 100м бягане или някой да ви гони. Спокойно - насладете се на момента и един на друг. Подтикни го да те целува нявсякъде защото взима време жената да се възбуди както трябва, особено като ше ти е за пръв път. Колкото повече жената е отпусната, толкова повече ше се възбуди и толкова повече ще си готова за сексуално влизане така да се каже. Но за да се отпуснеш и да те възбуди колкото се може повече накарай го да те целува по устните, по шията, по гърдите, по тялото, по бедрата, вътрешната страна на бедрата близо до/приближавайки се до ПЕПЕРУДКАТА . Така като те възбуди тялото ще ти е и по-готово в смисъл такъв че ще имаш повече безцветната течност по пеперудката ти и така като той прониква не би трябвало да те боли толкова. То по принцип не тряя изобщо да те боли всичко така направи ли се как ти казвам но като ти е за пръв път може малко да боли. То и 1000 пъти жена да го е правила ако не е възбудена както трябва и е суха пеперудката пак ще я боли. Та целувки целувки целувки и сексуални игри. А за да не кажеш ееее ама да ме целува на всякъде е ... малко... - изкъпи се и той да се изкъпе. Все пак и двамата като сте чисти е много по лесно да се целувате навсякъде. Успех ОтговорОтговор с цитат
  • 26.10.13 09:16#4cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 124от: Приятелят ми иска, а аз не браво на РИЛА ПЛАНИНА.страхотен отговор.ОтговорОтговор с цитат
  • 04.11.13 08:25#5Мила ДимитроваМила ДимитроваНовакРегистрация: 04.11.13Град: СофияОтговори: 8от: Приятелят ми иска, а аз не И аз да добавя, ако вече не е факт ... че все пак преди 20 дни е публикувано ...

    Не се заканвайте, че точно на дата ХХ ще е деня... пробвайте да преспите няколко пъти заедно... целувки, милувки, и ако усетиш, че не е момента гушкане и спане, след това пак ... и ще се получи ...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 23.01.14 11:56#6VenelinaVenelinaНовакРегистрация: 23.01.14Град: -Отговори: 50от: Приятелят ми иска, а аз не Пийни една чашка,да разпуснеш Защо си мислиш,че ще те боли?Мен ме боля само първият път ,след това не е имало проблеми..ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest