Ezine.bg»Форум»Тя и Той, Сексуални отношения»Каза, че не може да бъде обвързан

Каза, че не може да бъде обвързан

  • 25.10.13 10:34#1stefistefiНовакРегистрация: 25.10.13Град: Велико ТърновоОтговори: 1Каза, че не може да бъде обвързанЗдравейте. Имам един проблем от около един месец. Наскоро се преместих в нов град, за да уча, където срещнах едно момче. Случи се нещо между нас..беше истинско, но кратко. Изведнъж се отдръпна от мен, казвайки ми, че не е готов за връзка. Казваше, че наистина има чувства, но действията му показваха друго. Каза ми, че ще е по-добре да останем приятели, но и на двама ни беше трудно и сега единственото, което ни свързва е секса. Не искам да е само това, защото изпитвам нещо повече. Обясних му това, но нищо не се промени. Моля ви, помогнете. Не знам какво да направя, а наистина искам да съм с него. Той също каза, че иска да е с мен, но не може да бъде обвързан. Не знам какво толкова го плаши.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.10.13 04:46#2РилаРилаНовакРегистрация: 19.10.13Град: -Отговори: 36от: Каза, че не може да бъде обвързанНаистина труден въпрос. Хем секс правите, хем се харесвате ама не иска да се обвържете. Аз не разбирам само как да се обвържете? Брак или просто да сте гаджета и по-често да сте заедно? Но като цяло единственото обяснение което имам е че може би предината му приятелка може да го е наранила много и той не иска сега да се емоционално доближава много до тебе, защото има едно на ум. нали знаеш други е да си стрелян заек гледаш на нещата по друг начин. Белега остава. Но това е само мойто обяснение, може би съм в грешка. Та най-доброто което може да направите е да си поговорите. Ако ти се доверява ще ти каже истината - ако не няма да ти я каже или ще те излъже. Но както и да е няма да сте по-зле помежду си ако го питаш та нищо не ти пречи да си поприказвате по тая тема докато се гушкате един ден на дивана. Успех ОтговорОтговор с цитат
  • 26.10.13 09:12#3cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 124от: Каза, че не може да бъде обвързансега ще изкажа мойто мнение.това че някой ни е наранил , не ни дава право да си го изкарваме на друг.който няма нищо общо.това просто не е правилно.не можем да слагаме всички под един знаменателОтговорОтговор с цитат
  • 28.10.13 01:07#4stefistefiНовакРегистрация: 25.10.13Град: Велико ТърновоОтговори: 1от: Каза, че не може да бъде обвързанНаистина добър съвет. Но той никога не си е падал по връзките. И от това, което ми обясни, за пръв път се задържа толкова с някоя и явно самия факт да е обвързан го плаши най-много. Всичко си беше наред: SMS-ите, свалките и накрая нищо. Говорили сме няколко пъти, но явно няма резултат и ще трябва да се откажа.ОтговорОтговор с цитат
  • 28.10.13 04:15#5cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 124от: Каза, че не може да бъде обвързанами негова работа тогава.той самият трябва да реши какво искаОтговорОтговор с цитат
  • 28.10.13 10:19#6ИнчетоИнчетоНовакРегистрация: 13.09.13Град: СофияОтговори: 25от: Каза, че не може да бъде обвързанЕдин съвет и от мен-такъв не ти трябва!Аз с такъв си пропилях 5 месеца и добре,че накрая си осъзнах глупостта!И той всеки ден казваше такива "захаросани" думички и обещания и накрая сама разбрах,че нищо няма да се промени в негоискаш ли да си с един човек просто ще бъдеш с него..всеки е бил нараняван,но това не може да му служи за извинение или оправданиеУспех!ОтговорОтговор с цитат
  • 30.10.13 11:13#7cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 124от: Каза, че не може да бъде обвързаннапълно съм съгласнаОтговорОтговор с цитат
  • 04.11.13 08:04#8Мила ДимитроваМила ДимитроваНовакРегистрация: 04.11.13Град: СофияОтговори: 8от: Каза, че не може да бъде обвързанами не искам да звуча грубо, но той изобщо не иска да е с теб ... явно секса му харесва, и иска да си му под ръка докато си намери някоя друга ... не искам да съм цинична, но тези глупости "предишната ме нарани и аз още страдам емоционално, и имам страх от обвързване..." това са просто думи, целящи да задържат нечии интерес и да не се обвържат едновременно с това...
    "Каза ми, че ще е по-добре да останем приятели ... и сега единственото, което ни свързва е секса." - ако това е което искаш, супер, ако искаш нещо повече - дистанция, ако започне да те ухажва пак, внимателно ... с трезва преценка, дали наистина му липсваш, или му липсва секс, а ако не се обади повече, или е вял в обажданията си... мисля че ще разбереш ...
    С най-добри чувства, не искам да те засегна с нещо, просто съм директна, и си мисля, че за всички е най-добре да сме директни, за да не страдаме излишно
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest