Ezine.bg»Форум»Тинейджърски Проблеми»Като гръм от ясно небе разбрах, че са се събрали

Като гръм от ясно небе разбрах, че са се събрали

  • 28.10.13 12:38#1DanielaDanielaНовакРегистрация: 28.10.13Град: -Отговори: -Като гръм от ясно небе разбрах, че са се събралиЗдравейте! Има едно момче което харесвам от вече доста време. Той имаше гадже. Преди не ми беше толкова гадно когато бяха заедно.Започнаха много да се карат и скъсаха. Започнахме много често да излизаме в обща компания и ни беше много добре.Обличах му дрехите,пишехме си доста често,интересувахме се един от друг и общо взето се държахме като гаджета. Усещах, че ме харесва, но не му казах. Имаше моменти в които ми намекваше като ми казваше, че излиза заради мен например и мн др.. Не знам защо, но се опитвах да го събера с бившата му. Може би защото бяхме приятелки и на нея и беше много гадно, но той изобщо не искаше да чуе за нея. И изведнъж като гръм от ясно небе разбрах, че са се събрали. Стана ми наистина гадно,защото наистина го харесвах.. Като станаха отново аз сякаш му се разсърдих, не му говорех дори не го и поздравявах.Пък и единственото нещо което правеха като гаджета беше да си пишат или когато се видят в уч-ще да се прегърнат.. Но ето пак започнахме да излизаме в обща компания и ни е много хубаво заедно. Държим се буквално като гаджета!Пак започнах да му обличам дрехите, да се усамотяваме, да си споделяме и т.н. Дори приятелите ми го забелязваха и постоянно ни казваха неща от сорта ,,Ако знаете как изглежда'' или ,,Вие заедно ли сте?'' Но когато стане дума за бившата му той се муси. Какво да правя, хората които знаят, че го харесвам и виждат какво става са на мнение, че и той ме харесва, но когато стане дума за нея той променя държанието си. (п.с. преди да се съберат наистина си личеше, че ме харесва но явно е помислил, че аз него не го харесвам и е станал с бившата си..той ми каза нещо подобно)Не съм сигурна дали още ме харесва.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 29.10.13 12:30#2РилаРилаНовакРегистрация: 19.10.13Град: -Отговори: 36от: Като гръм от ясно небе разбрах, че са се събралиОще те харесва. Но това е когато си имала възможността да сте заедно е трябвало да не му помагаш да почне да излиза с бившата му. Това според мене е твойта грешка. Но той като цяло няма начин да не е забелязал че ти го харесваш но просто като не сте били по-сериозни към чувствата си един към друг и си му помагала да се събере с бившата си така е и станало.
    Сега може или да направиш така че той да остави приятелката ти и да започне да излиза с тебе като гаджета или нещата да си останат както са сега. Кое избираш си зависи от теб. В смисъл ако искаш да сте гаджета - добре, излизайте, забавлявайте се, не се крийте и рано или късно той ше скъса отново с приятелката ти. А ако ти харесва как стоят нещата и не искаш да си му гадже а само така да излизате заедно и да се кефите - добре. Всичко зависи от това ти какво искаш. Успех
    ОтговорОтговор с цитат
  • 30.10.13 11:16#3cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 124от: Като гръм от ясно небе разбрах, че са се събралиама и вие какви съвети даватеОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest