Ezine.bg»Форум»Тинейджърски Проблеми»Няма ден, в който да не ме прави щастлива

Няма ден, в който да не ме прави щастлива

  • 06.11.13 06:03#1PolinaPolinaНовакРегистрация: 13.09.13Град: -Отговори: -Няма ден, в който да не ме прави щастливаЗдравейте..Искам да разкажа и своята история..До преди един месец бях разочарована от живота..Всичко вървеше добре с родителите ми с образованието ми с работата ми,но нямах никой до себе си..Докато не започнах да си пиша с едно момче,познавахме се от доста време,но темите ни бяха общи и никога нищо по-сериозно..До преди около месец когато започнахме да си пишем и след 3-4 дни се събрахме.Никога не ми се е случвало толкова бързо да ми се получат нещата. Попринцип така се държаха тези,които искаха нещо за една нощ.Той за мен си е вече мъж на 24г. и ми казва,че се е наживят от к*рви и.т.н. и,че е готов за нещо сериозно,но не знам дали ако спя с него ще ме изостави.От както сме заедно няма ден, в който да не ме прави щастлива всеки ден ми казва колко държи на мен и как не се е чувствал до сега така.Моля ви кажете ми какво да правя..Пределно ясно ми е,че една връзка никога няма да има бъдеще ако няма секс.Мерси предварително
    ОтговорОтговор с цитат
  • 07.11.13 11:38#2РилаРилаНовакРегистрация: 19.10.13Град: -Отговори: 36от: Няма ден, в който да не ме прави щастлива,,Пределно ясно ми е,че една връзка никога няма да има бъдеще ако няма секс'' - така е. та като му дойде времето наслаждавайте се. то и така ще разбереш дали наистина държи на тебе или е само на думи. опасенията ти ще излезнат верни или грешни след като правите секс. каквото стане. кефете се един на друг. Успех ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest