Ezine.bg»Форум»Тинейджърски Проблеми»Как да засиля усещането при самозадоволяване?

Как да засиля усещането при самозадоволяване?

  • 11.11.13 06:27#1AnonimkaAnonimkaНовакРегистрация: 13.09.13Град: -Отговори: 1Как да засиля усещането при самозадоволяване?Здравейте, хора! Момиче на 12 години съм. Задоволявам се активно (без да си навирам пръстите в *******), защото ми харесва. Това странно ли е? А мога ли да си завирам пръстите в ****, защото усещането не е достатъчно силно Моля ви, кажете ми мога ли да забременея от това и няколко начина за силно самозадоволяване, защото ми се прави.... Някой спешно да ми каже как усещането да е по-силно. Плс, не ме критикувайте, това е съвсем нормално. Харесвам начина с душ слушалката, пръстчетата, клитора. Кажете ми как усещането да е по-силно. Направо се побърквам...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.11.13 08:32#2DesislavaDesislavaНовакРегистрация: 08.09.13Град: СофияОтговори: 28от: Как да засиля усещането при самозадоволяване?Абе, за 12 годишна си много отворена... Няма как да забременееш от себе си. Само това ще ти кажа. ОтговорОтговор с цитат
  • 13.11.13 04:38#3РилаРилаНовакРегистрация: 19.10.13Град: -Отговори: 36от: Как да засиля усещането при самозадоволяване?Здрасти анонимка. Изпратих ти лично съобщение. Надявам се да ти е от полза. Успех ОтговорОтговор с цитат
  • 03.01.14 08:59#4stzabvstzabvНовакРегистрация: 02.01.14Град: Старозагорски баниОтговори: 14от: Как да засиля усещането при самозадоволяване?на лично да го бе написала тукОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest