Ezine.bg»Форум»Тя и Той, Сексуални отношения»Изневерих на приятеля си, но много искам да съм с него

Изневерих на приятеля си, но много искам да съм с него

  • 11.11.13 09:14#1SimonkaSimonkaНовакРегистрация: 11.11.13Град: -Отговори: -Изневерих на приятеля си, но много искам да съм с него Здравейте често чета историите които пишете и накрая реших да споделя моята. Аз съм момиче на 18 год и имам приятел от 5 месеца наистина много го обичам и държа на него но тук преди седмица две някъде започнахме много да се караме даже няколко пъти стигахме до раздяла.Проблемите ни идваха по често от факта че аз съм по приказливата в връзката по се спускам да споделям,а той не е такъв иначе в интимен план всичко ни е прекрасно,но преди няколко дни се запознах с едно момче с което много се сближихме и открих в него точно това което ми липсваше в моя приятел от към комуникация и поддадена на емоцията се целувах с това момче,а той наистина много ме харесва и иска да бъдем заедно,но аз много обичам приятеля си но не знам как да го погледна в очите след това което стана.Много искам да остана и между нас нещата да се оправят.Моля ви дайте ми някакъв съвет как да постъпя?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 13.11.13 07:14#2Tanya HristovaTanya HristovaНовакРегистрация: 13.11.13Град: ВарнаОтговори: 5от: Изневерих на приятеля си, но много искам да съм с него Изясни си първо с кого повече искаш да бъдеш.Ако не можеш остани сама известно време,докато решиш кой повече ти липсва.На 18 години банално е да казвам ,че света е пред теб ,та може да смениш и още двама трима,докато намериш подходящия и след 10 години няма и да се сещаш за тази дилема,в която си в момента.Не е лесно да се живее в лъжа,особено ако държиш на човека,с когото си и ако той отговаря на очакванията ти.Постави се и на негово място.ОтговорОтговор с цитат
  • 23.01.14 11:51#3VenelinaVenelinaНовакРегистрация: 23.01.14Град: -Отговори: 50от: Изневерих на приятеля си, но много искам да съм с него Наситина помисли си хубаво с кой би искала да си..Ако можеше от двамата да стане един човекИ в никакъв случай не казвай на приятеля си ,че си се целувала с някакъв ,ако е много ревнив..Няма смисъл да облекчиш вината си за сметка на това да нараниш някого!ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest