Ezine.bg»Форум»Време за мъже»За връзките от разстояние

За връзките от разстояние

  • 12.11.13 12:05#1EmiliqEmiliqНовакРегистрация: 19.10.13Град: -Отговори: -За връзките от разстояние Какво мислите за връзките от разстояние? Май напоследък са доста често срещани?!?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 13.11.13 11:01#2cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 124от: За връзките от разстояниена мен такава връзка не ми трябва.ОтговорОтговор с цитат
  • 14.11.13 06:42#3ihtianderrrihtianderrrНовакРегистрация: 06.09.13Град: Велико ТърновоОтговори: 10от: За връзките от разстояниеВръзка ли???
    Че какво е свързаното? Два телефона ли?
    Та това е връзка на техниката, а не връзка между хората.
    Това са само думи, думи, думи...
    Ако считаш думите за връзка... чети си романчета. Там и думите са по-хубави и историите по-красиви и ... ето ти връзка при това далече по-пълноценна
    ОтговорОтговор с цитат
  • 14.11.13 07:26#4ИнчетоИнчетоНовакРегистрация: 13.09.13Град: СофияОтговори: 25от: За връзките от разстояниеСпоред мен това не са пълноценни отношения и даже е пресилено да се нарича и връзкаОтговорОтговор с цитат
  • 14.11.13 08:53#5Мила ДимитроваМила ДимитроваНовакРегистрация: 04.11.13Град: СофияОтговори: 8от: За връзките от разстояниеАко връзката е била реална, и сте разделени по някаква причина /дълга командировка, стаж, някаква работа/, ОК, има връзки които оцеляват... но иначе не е никаква връзка ...
    Каква връзка е ако не можете да се видите, да излезете заедно някъде, секс ... то са си разни емотикони по социалните мрежи...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 14.11.13 09:59#6ДеницаДеницаНовакРегистрация: 13.10.13Град: -Отговори: 10от: За връзките от разстояниеИ аз съм против.Може емоционално да ти дава всичко,но не е ли до теб физически работата няма да я бъде.И не става въпрос за нужди.Става въпрос за това,че жени,мъже всеки се нуждае от прегръдка,целувка и т.н.ОтговорОтговор с цитат
  • 18.11.13 01:11#7misi frostmisi frostНовакРегистрация: 20.09.13Град: СофияОтговори: 10от: За връзките от разстояниеПреди си мислех и вярвах,че ако двама души се обичат истински такава връзка би оцеляла.НО преди 2 месеца ми се наложи да се прибера в България(живея и съм женена в чужбина) за 21дни.Е това бяха най-нещастните ми дни..тая скайп любов е ..дори по лошо от съвсем да не се виждате.Виждаш го и го чуваш,но не можеш да го докоснеш-все едно имаш връзка с призрак.Най-щастливата съм си сега обратно вкъщи при него и твърдо убедена ,че връзки от разстояние НЕ СТАВАТ. ОтговорОтговор с цитат
  • 18.11.13 03:43#8cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 124от: За връзките от разстояниетова е истината.връзката трябва да е реална.ОтговорОтговор с цитат
  • 21.11.13 08:25#9AlisaAlisaНовакРегистрация: 21.11.13Град: -Отговори: 2от: За връзките от разстояниемоя приятел бе в чужбина 5 месеца. Работи там и наистина това бяха най - ужасните месеци в живота ми....но все пак виждахме се по скайп....чувахме се всеки ден и някак си оцеляхме....но съм категорична че повече не бих го пуснала никъде.Втория път, когато искаше да замине имаше избор чужбина или любов...ОтговорОтговор с цитат
  • 23.01.14 12:02#10VenelinaVenelinaНовакРегистрация: 23.01.14Град: -Отговори: 50от: За връзките от разстояниеНе съм имала,но съм се нагледала на няколко,такова мъчение е за тях,милите!От друга страна съм сигурна ,че това подсилва чувствата и прави срещите след раздяла толкова сладкиСпоред мен са възможни,ако са за максимално кратко време,срещите са пълноценни и има стремеж,план към съвместно съжителство.Познавам и други,които разстоянието ги изнерви и се запончаха :blush: неразбирателства,караници,но тя ако една връзка не върви,разстоянието само би засилило проблемите и.ОтговорОтговор с цитат
  • 27.05.15 10:40#11Никол ДимитроваНикол ДимитроваНовакРегистрация: 31.03.15Град: -Отговори: 12от: За връзките от разстояниехаха много трябва да се внимава.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest