Предвеликденска промоция от 24 до 30 Април. С отстъпки до 60%. Виж тук!

Ezine.bg»Форум»Тя и Той, Сексуални отношения»Искам да ви помоля за съвет!

Искам да ви помоля за съвет!

  • 12.11.13 11:37#1RozalinaRozalinaНовакРегистрация: 12.11.13Град: -Отговори: 1Искам да ви помоля за съвет!Много съм притеснена. Приятеля ми свърши в мен пих Ескапел 14 часа след акта. Може ли хапчето да не ми подейства
    ОтговорОтговор с цитат
  • 13.11.13 01:13#2DesislavaDesislavaНовакРегистрация: 08.09.13Град: СофияОтговори: 28от: Искам да ви помоля за съвет!Не се паникьосвай от сега. Ако ти закъснее цикъла си направи тест, ако е (+) тогава мисли варианти. По принцип Ескапеле-то е ефикасно. Но все пак използвайте презервативи за напред или отиди на гинеколог за да ти изпише най-подходящите за теб ОК. Успех!ОтговорОтговор с цитат
  • 13.11.13 07:10#3Tanya HristovaTanya HristovaНовакРегистрация: 13.11.13Град: ВарнаОтговори: 5от: Искам да ви помоля за съвет!Няма как да не подейства.Пък и женската овулация трае няколко дена,за късмет може и да не сте уцелили тези дни.Не се притеснявай излишно ОтговорОтговор с цитат
  • 13.11.13 10:32#4cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 124от: Искам да ви помоля за съвет!на ваше място ще си взема тест от аптеката за всеки случай.но си мисля че няма нищо страшноОтговорОтговор с цитат
  • 14.11.13 11:40#5RozalinaRozalinaНовакРегистрация: 12.11.13Град: -Отговори: 1от: Искам да ви помоля за съвет!mila izvinqvai che te pretisnqvam tuk blagodaria za otgovora no problema e tam che neznam dali sam bila v ovulacia shtooto cikala mi e mnogo problemen i mi zakusnqva po 1 - 2 sedmici.. inache mi beshe svarshil predi 2 sedmici nqkudeОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest