Ezine.bg»Форум»Външен Вид»Отвращението от жените-фабрика за грим

Отвращението от жените-фабрика за грим

  • 13.11.13 03:00#1monny_bmwmonny_bmwНовакРегистрация: 13.11.13Град: СофияОтговори: 13Отвращението от жените-фабрика за гримЗдравейте, драги читатели. Като много хора, и аз реших да драсна някой ред. Може би много от вас ще ме нападнат с остри реплики и т.н., но като никой от познатите, близките и приятелите не ме слуша реших да пиша тук. Така... Мен лично адски много ме дразнят жени и момичета, които излизат вечер все едно са попаднали в експлодирала фабрика за грим и т.н.Или пък през деня да са с тежък вечерен грим, като че ли са на сватба... Правят се на клоуни и в същото време искат мъжете да са истински с тях. Да бе ! И от какъв зор !? Една жена, за да е красива най-много й трябва молив за очи и спирала, за да подчертае очите си. Това е, а не да се намаца със сума ти сенки, фон дьо тен и всякакви мазила, които малко или много увреждат лицето и кожата. Според мен е достатъчно. Просто ми е омръзнало да гледам по улиците барбита.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 14.11.13 07:20#2ИнчетоИнчетоНовакРегистрация: 13.09.13Град: СофияОтговори: 25от: Отвращението от жените-фабрика за гримЗдравейнямам намерението да те критикувам,както знаеш живеем в свободна държава и това предполага,че всеки има правото да се облича,гримира и т.н. както пожелаеако се замислиш и ти може да дразниш много хора,нали така?Моя съвет е да не се впечатляваш прекалено много от тези неща,няма ти да оправиш света...тези жени-фабриказа грим винаги ще ги има независимо дали ти харесва или неПоздрави и усмивки от мен и гледай по-ведро на случващото се около теб!ОтговорОтговор с цитат
  • 14.11.13 11:04#3cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 124от: Отвращението от жените-фабрика за гримвинаги ги е имало и ще ги има.ОтговорОтговор с цитат
  • 05.10.15 02:33#4Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 193от: Отвращението от жените-фабрика за гримАми чак пък да те дразни супер много. Това не е от вчера. Аз лично установих, че повечето, които се мажат с баданарката преди да излязат от тях, всъщност страдат от ниско самочувствие и не търсят само истинския, а и този, който няма да избяга, като ги види без грим А за изглеждат като Барбита, имай предвид, че не трябва само грим - то са екстеншъни, тупирания, изкуствени нокти, премного накити и привидно скъпи дрешки с леопардови щампи - оцени усилията на някои да изглеждат като гротески ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest