Ezine.bg»Форум»Тя и Той, Сексуални отношения»Тя му се обажда редовно и аз полудявам

Тя му се обажда редовно и аз полудявам

  • 13.11.13 06:58#1Tanya HristovaTanya HristovaНовакРегистрация: 13.11.13Град: ВарнаОтговори: 5Тя му се обажда редовно и аз полудявам Здравейте! Пиша тук,защото някъде трябва да разпусна всичко.Объркана съм и несигурна,и то не в любовта на мъжа,с когото живея ,а по -скоро в себе си.Заедно сме почти 3 години,но бяхме разделени няколко седмици.Той в това време естествено си е намерил утеха,и то в моя позната,която е семейна.Не знам дали не се върнах,заради причината ,че е с нея и мисълта ,че не е само мой.Естествено я заряза веднага ,обаче това като че ли ни ми стигна.

    Тя му се обажда редовно и аз полудявам.Не вдигам скандали,не говоря за това ,но ми е тежко.Знам какво ще каже и вярвам че е само с мен,но защо тогава тършувам из телефона му всеки път ,защо проверявам пощата - не намирам нищо.Не искам да го следя и да се превръщам в куче-пазач.От любов ли е не знам...преди раздялата ни не бях такава,дали осъзнах,че го обичам нямам представа но няма да се превръщам в ревнивата съпруга ...чакам и всеки миг когато звънне телефона му аз подскачам и ми идва да закрещя,но не мога.

    Говорили сме - може и да са си приятели,въпреки че аз не го разбирам и не искам да има никакви отношения с нея,но явно е неизбежно.А и тя каква жена трябва да си да не оставиш човек да бъде щастлив ,и вместо да си гледа семейството да тормози чужди мъже?!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 14.11.13 02:58#2ИнчетоИнчетоНовакРегистрация: 13.09.13Град: СофияОтговори: 25от: Тя му се обажда редовно и аз полудявамЗдравейбих те посъветвала да се замислиш нормално ли е човек който е посветил живота си и любовта си на теб 3 години след една раздяла за сравнително кратък период от време да потърси утеха при друга жена?Мисля,че това с проверяването на пощата и телефона е най-малкият ти проблем!Успех ти желая и дано нещата се стабилизиратОтговорОтговор с цитат
  • 14.11.13 04:37#3Tanya HristovaTanya HristovaНовакРегистрация: 13.11.13Град: ВарнаОтговори: 5от: Тя му се обажда редовно и аз полудявамЗамисляла съм се ..има хора,които не могат да бъдат сами и други,които да се възползват от това.Виня само себе си,че зарязах всичко.ОтговорОтговор с цитат
  • 14.11.13 06:10#4ИнчетоИнчетоНовакРегистрация: 13.09.13Град: СофияОтговори: 25от: Тя му се обажда редовно и аз полудявамПоведението на тази жена естетвено,че е непристойно и с оглед на това,че е омъжена става още по-грозно...но нищо не казваш сега как санещата тя още ли се обажда,той как реагира?ОтговорОтговор с цитат
  • 14.11.13 08:59#5Мила ДимитроваМила ДимитроваНовакРегистрация: 04.11.13Град: СофияОтговори: 8от: Тя му се обажда редовно и аз полудявам"Не знам дали не се върнах,заради причината ,че е с нея и мисълта ,че не е само мой"
    Ей това е въпроса на който трябва да си отговориш ... защото си била сама, пък видиш ли той вече има отношения с някаква жена ... илии защото Ти искаш да имаш отношения с него...
    А що се отнася до приятелски отношения след някаква връзка или авантюра... нищо странно няма според мен, аз лично съм приятелка с всичките ми бивши, че и със сегашните им жени...

    А и защо мислиш, че тя тормози чужди мъже... от къде знаеш твоя точно какво и казва ...
    Най-вероятно някакви нейни проблеми, и неговите проблеми са ги свързали, утешили са се взаимно, сега може би наистина са просто приятели, които си споделят ...

    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.01.14 11:05#6SnejinaSnejinaНовакРегистрация: 26.12.13Град: -Отговори: 8от: Тя му се обажда редовно и аз полудявамЗапитай се искаш ли да бъдеш с този човек и дали си струва да минаваш през всичко това само защото се е "утешил с друга". Погледни нещата от друг ъгъл, това дебнене и непрекъснато съмнение според мен е породено от факта, че се ужасяваш при мисълта че може би намира нещо различно в нея. Колкото и да не ти се иска да го чуваш, мъжа ти очевидно търси нова тръпка и тя му го е предоставила. Наричай го утеха, но факта, че е бил с нея говори сам по себе си. Според мен това, че е предпочел нея пред теб те е накарало да се върнеш при него. Чувството, че някой ползва това което е твое те побърква. Вместо да се чудиш кой му звъни постоянно седни и си помисли дали можеш да продължиш да живееш с този човек и дали си способна да простиш това което е направил. Няма значение ,че сте били разделени това не е извинение за постъпката му. Ако някой иска да е с теб няма да тича в удобен момент при друга. И не обвинявай нея а си помисли дали мъжа ти ни иска да продължи аферата си. Това което казваш " да тормози чужди мъже " замисли се дали това не му харесва. ОтговорОтговор с цитат
  • 23.01.14 11:48#7VenelinaVenelinaНовакРегистрация: 23.01.14Град: -Отговори: 50от: Тя му се обажда редовно и аз полудявамА ти как разбра за "утехата"? Той ли ти сподели или? По принцип аз бих дала втори шанс но само толкова! Когато е било еднократно е възможно да не се повтори повече ,човекът да е осъзнал ,че е сгрешил и даже да те оцени повече,но стане ли втори път....газ с 200 ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest