Ezine.bg»Форум»Тя и Той, Сексуални отношения»Разделих се с първия мъж в живота ми

Разделих се с първия мъж в живота ми

  • 16.11.13 09:55#1anonimnataanonimnataНовакРегистрация: 17.09.13Град: СофияОтговори: -Разделих се с първия мъж в живота миМоля ви за съвет, защото съм много объркана. С приятеля ми скъсахме преди 3-4 седмици, защото аз така исках, защото нищо не вървеше но не го исках наистина мислех си, че той ще ме спре защото винаги го е правил но сега се съгласи ... след това му се молех да се съберем той каза че няма и му писах след няколко дни че не мога да го забравя но той ми отговори съжалявам не са взаимни чувствата намери си друг .... примирих се спрях да му пиша ....

    Но той все че почна през няколко дни да ми пише как съм и някакви такива ... и един ден ми написа че иска да се видим да си говорим че не сме си били говорили скоро добре аз приех ... но той реши че след 1 ден трябва да ми напише: по-добре да не се виждаме да не ти давам празни надежди защото няма да се съберем ... казах му да не ми се съжалява ... той ми казва грешка беше че те потърсих не съм правил секс от както с теб и откачих и те потърсих не искам да се занимавам с други момичета гаджета или курви .... добре както и да е после добави че е искал и да ме види да ми каже нещо ..какво да правя много объркано ми го пише искал да ме види не е трябвало да ме търси как да постъпя ... той ми беше и първия с който съм правила секс
    ОтговорОтговор с цитат
  • 17.11.13 02:00#2РилаРилаНовакРегистрация: 19.10.13Град: -Отговори: 36от: Разделих се с първия мъж в живота миЖивота продължава. Човек като затвори дадена страница - тя е затворена. Няма смисъл да се гледа назад. Като спомени да но иначе за събираня - не. Миналото си е минало. Решенията са взети. 1000% съм сигурен че тряя да го оставиш и да си гониш важните неща в живота а не нерешителното ти бившо гадже. ,,искам да се видиме, не не искам.... чака ше си помисля, чакай да хвърлим чоп - ези е да се видиме.... не монетата не ми харесва, изчакай.... :n: :n: :n: а здрасти пак.. :n: :n: :n: . Не би ли казала че едно от качествата което един мъж трябва да има е да има решителност? Да може да каже да или не и да живее с последствията от решението си. Както и поговорката гласи - 100 пъти мери 1 път режи. Моя съвет е да прекъснеш разговорите с него и да гледаш напред. Не е нужно това да стане с караници но да кажеш просто хубаво ни беше...разделихме се заради ... и живота продължава. Не искам да имаме повече такива разговори искам да ти кажа нещо ела тука и тнт. Здрасти как си и тва е. Нищо лично, без флиртуване и каквото и да било. Успех ОтговорОтговор с цитат
  • 21.11.13 01:44#3радко радко НовакРегистрация: 04.10.13Град: ВарнаОтговори: 1от: Разделих се с първия мъж в живота мичудел се е как да ти го каже . не е искал да те нарани
    преценил е че нещата няма да тръгнат и не иска да ти дава надежди . най- добре продължи напред без да обръщаш гръб назад .първия мъж в живота почти винаги не е последния.
    скоро ще усетиш че някой друг ще ти допадне много повече от него
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.01.14 11:41#4SnejinaSnejinaНовакРегистрация: 26.12.13Град: -Отговори: 8от: Разделих се с първия мъж в живота миЖивота продължава продължи и ти. Не съжалявай за това което е станало. Ако е искал да е с тебе нямаше да те остави. Това че изтъква факта че не е правил секс с никоя друга показва колко е жалък. Всъщност иска да ти покаже, че той е сериозния и едва ли не, че ти си виновна за всичко. Не се подавай на опитите му да те накара да се чувстваш виновна. Като си решила да го оставиш си е имало причини. Щом си преценила, че не върви няма за какво да съжаляваш. А относно това което ти е писал не му позволявай да те размотава. Покажи му че щом веднъж ти е казал не връщане назад няма. Нека е мислил когато ти го е казвал. След като не си отстоява мнението очевидно и той не може да те забрави. Единственото което можеш да направиш е да спреш всякакви контакти с него. Ако наистина иска да е с теб ще намери начин да ти го покаже. Остави го в неведение и ще видиш как ще се изяжда от факта, че ти не се интересуваш от него. Ако има някакви чувства към теб това е начина да разбереш. Лично мое мнение е да не търсиш въглени сред пепелта защото няма да намериш такива. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest