Ezine.bg»Форум»Тя и Той, Сексуални отношения»Не ги разбирам тези момчета

Не ги разбирам тези момчета

  • 17.11.13 01:05#1Дани Б.Дани Б.НовакРегистрация: 17.11.13Град: СофияОтговори: 3Не ги разбирам тези момчетаЗдравейте аз съм на 15 и да знам някой от вас ще кажат че съм била малка, но се осмелих да ви помоля за помощ защото аз се влюбих в момче, като бях на 13 и почти две години сме заедно, събираме се вече 10 пъти ... когато той реши да ме скъса това е до дадено време,смисъл обижда ме на момента,критикува ме на момента и така нататък.Сега и почти непрекъснато твърди че ме обича,не ги разбирам тези момчета?

    Какво трябва да направя аз кажете ми и аз за момента съм гневна и в продължение на няколко дни наистина спирам да го харесвам но след това пак любовното чувство се появява в мен
    не знам,в задънена улица се намирам и не мога да реша какво да правя,моля ви от сърце помогнете
    ОтговорОтговор с цитат
  • 17.11.13 01:24#2РилаРилаНовакРегистрация: 19.10.13Град: -Отговори: 36от: Не ги разбирам тези момчетаНямаш проблеми в това че не разбираш момчетата. Има момчета които не са свестни и не знаят какво искат, например твоето гадже. В смисъл казваш че те критикува по някой път, говори ти това онова и после всичко е наред. Все пак човек иска да е с друг за да си прекарват идеално. Ако има караници няма смисъл. Поне сам човек няма как да се кара със себе си. Та иска да ти кажа че нещо ако не се получава скъсвайте и тва е. Сигурен съм че има момчета където и да погледнеш та твоя не е единствения. Нито сте в брак заедно нито имате деца та нищо не ти пречи да го оставиш ако нещо не ти харесва. Някои хора си мислят (може би като гаджето ти) че са те хванали като с ласо и вече могат и да те критикуват и какво ли не и ти пак да си при тях. Време е да му покажеш знака ,,СТОП''. Но ако наистина го харесваш преди да скъскате опитай още един път всичко да е както трябва без караници и тнт. Седнете и поприказвайте че не ти е приятно на тебе като те критикува, наранявате по този начин, обърква те и тнт. Без виканици само нормален разговор. Ако всичко върви добре и той се е променил - хубаво ако не - скъсвай с него. Успех ОтговорОтговор с цитат
  • 17.11.13 07:56#3мариямарияНовакРегистрация: 29.09.13Град: -Отговори: 4от: Не ги разбирам тези момчетане му позволявай да се държи така с теб ОтговорОтговор с цитат
  • 18.11.13 02:47#4Боряна Боряна НовакРегистрация: 18.11.13Град: СливенОтговори: 2от: Не ги разбирам тези момчетаЗдравей
    Първо ще започна с това, че не си малка. Спомням си, когато бях на твоята възраст и всички около мен ми повтаряха, че съм малка, че не разбирам нищо и прочие. Това са просто глупости! Без значение на каква възраст си, чувствата са си чувства, така че споделяй на воля
    Колкото до това момче - струва ми се, че той е много несериозен. Поправи ме, ако не е така. Не позволявай на никого да те обижда и да ти се подиграва. Колкото и да го харесваш или обичаш, не се оставяй да те кара да се чувстваш така! С годините забелязох, че когато някой наистина изпитва силни чувства към теб, то нищо не би го спряло да ги покаже. Друг е въпросът, че повечето момчета на тази възраст гледат да се забавляват и не им пречи да нараняват.
    Все още си млада и тепърва ти предстоят любовни трепети занапред! Моето мнение е, че това момче не заслужава вниманието ти.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 20.11.13 08:32#5Дани Б.Дани Б.НовакРегистрация: 17.11.13Град: СофияОтговори: 3от: Не ги разбирам тези момчетаБлагодаря ти за подкрепата която ми оказа,в края на краищата всички който ми помогнахте сте прави.Съгласна съм с теб защото ти каза думи които са точно така а аз не ги осъзнавах.Мерси :y: ОтговорОтговор с цитат
  • 20.11.13 08:33#6Дани Б.Дани Б.НовакРегистрация: 17.11.13Град: СофияОтговори: 3от: Не ги разбирам тези момчетаНаистина благодаря от все сърце,помогна ми макар и малко ... ОтговорОтговор с цитат
  • 20.11.13 08:33#7Дани Б.Дани Б.НовакРегистрация: 17.11.13Град: СофияОтговори: 3от: Не ги разбирам тези момчетаМерси ОтговорОтговор с цитат
  • 20.11.13 11:38#8Боряна Боряна НовакРегистрация: 18.11.13Град: СливенОтговори: 2от: Не ги разбирам тези момчетаРадвам се, че сме ти били от полза Понякога човек наистина просто има нужда да сподели и да се отърси от проблемите и мислите си.
    А сега се усмихни и смело напред
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.07.14 02:09#9edinedinНовакРегистрация: 14.07.14Град: МонтанаОтговори: 6от: Не ги разбирам тези момчетабъди малко по-решителна(твърда) и той ще омекне, покажи му, че ти си силният чове във връзката, и едва ли не и без нещо ще се справяш пак толкова добре, бъди по уверена в себе си, не позволявай на някой да те унижава, и да те има за второ качество човек не се подценявай, това е накратко ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest