Бременна ли съм

  • 18.11.13 08:56#1ВеселаВеселаНовакРегистрация: 18.11.13Град: -Отговори: -Бременна ли съмЗдравейте ! Проблемът е такъв, че имам леки съмнения за бременност.... всичко започна на шега когато едниприятели почнаха да се базикат с мен защото ходех много до тоалетна и от вчера започнах да симисля, дали базиците им могат пък да се окажат основателни... аз съм 160 висока, като кг ми варират между 43-45 като лятото бях и 41. Вчера се теглих, бях пак 45 ( тоест не съм качила нищо, ако кантара е верен де ) ... аз по принцип си хапвам доста, доста добре, половин хляб не ми се опира на хранене, винаги съм си ядяла така и не качвам килограми, като се наям обаче корема ми се подуваше, логично след толкова храна, но след час - два изчезваше... от няколко седмици обаче си седи сякаш туко що съм се натъпкала, а чувството че ламята Спаска се е заселила в мен го оставяме на страна когато седна чак си разкопчавам копчето на дънките... също носът ми е запушен и сутрин като се събудя всичко ме боли първите 20-30 минути, кръст, кокали, все едно съм спала върху камък... а ходенето по малка нужда..., направо изпадам в ужас вече, ходя през половин час и не просто ми се пикае, а пикая сякаш не съм от 6 часа ве от половин... от седмица е така, като последните 2-3 дена е най-трагично... гърдите ми пък видимо попорастнаха и ме болят като ги натисна. Болката не е някаква смразяваща, но сравнително, понаболява си... постоянно се чеша, където и да е, крак, ръка... сърби ме, като крастава съм къпя си се редовно, така че със сиг не е от лоша хигиена. Не съм пропускала цикъл, дори трябва да ми дойде из тези дни, но възможно ли е наистина да съм бременна и ако взема тест сега смисъл преди да чакам закъснение на цикъла дали той ще очете наличието на бременност ако има токова или е рано?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 18.11.13 07:10#2ИнчетоИнчетоНовакРегистрация: 13.09.13Град: СофияОтговори: 25от: Бременна ли съмздравей,прочетох писмото ти с усмивка девойко на колко си години първо да те попитам и понеже съм сигурна,че на години съм много повече от теб ще те посъветвам нещо,което съветвам всички момичета-предпазни мерки!Не се подлъгвай колко било хубаво без и т.н. за теб първо и единствено трябва да е здравето ти,защото една евентуална бременност ще е най-малкият ти проблем...помисли колко опаности има:СПИН,Сифилис,гъбички и куп още такива гадости,не си играйте със здравето си момичета...а колкото до това дали си бременна ние тук няма как да ти кажем,но си вземи тест за свое успкоениеОтговорОтговор с цитат
  • 20.11.13 04:05#3ДаниДаниНовакРегистрация: 20.11.13Град: Стара ЗагораОтговори: 1от: Бременна ли съм Мила , на това му се вика ПМС ...ОтговорОтговор с цитат
  • 23.01.14 12:29#4VenelinaVenelinaНовакРегистрация: 23.01.14Град: -Отговори: 50от: Бременна ли съмПМС + настинка И като имаш съмнения,един тест струва 3 лв,в първия ден на закъснението си го правиш и пей сърце ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest