Ezine.bg»Форум»Говорилник»Искам да ме ревнува!

Искам да ме ревнува!

  • 21.11.13 03:55#1TainaTainaНовакРегистрация: 11.11.13Град: БургасОтговори: -Искам да ме ревнува!Здравейте!Имам си приятел и мисля че аз сам тази която се оказа май по ревнивата а си мислих че той е по ревнивия или може би беше.. или това че вече не ми мрънка значи че ми вярва или не иска да ми се налага не знам , но така ми става кофти все едно не му пука за мен аз искам да усещам ревност .. харесва ми когато един мъж ревнува дори май отчасти ме възбужда .. не искам аз да ревнувам .. кажете ми как деликатно да го накарам да ревнува все повече и повече, а аз някак си да се отърва от това .. защото напоследък виждам че поради този ревност се вживявам много и почваме да спорим за адските глупости и се караме карамее карамее, а той не осъзнава че е от любов и ревност , НО и не искам да знае че ревнувам, защото ще се почуствам адски тъпоо ...
    Замисляла съм се да направя някоя глупост само и само да изревнува не че хич до сега не е показвал проява на ревност, но просото е по малко от преди . Искам да ревнува точка.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 21.11.13 04:55#2VladoVladoНовакРегистрация: 21.11.13Град: -Отговори: 1от: Искам да ме ревнува!Писах ти на лично.
    Ако искаш дай скайп или каквото поискаш , за да ти дам съвет, понеже изпитах нещо подобно.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 28.01.14 02:29#3VenelinaVenelinaНовакРегистрация: 23.01.14Град: -Отговори: 50от: Искам да ме ревнува!Това ,че ти не го виждаш,не означава,че не те ревнува..колко жени страдат от ревността на мъжете си,ограничават ги,нямаш идея!От друга страна ,който много ревнува,много изневерява..ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest