Ezine.bg»Форум»Тя и Той, Сексуални отношения»Много се караме с приятеля ми

Много се караме с приятеля ми

  • 22.11.13 04:10#1мариямарияНовакРегистрация: 29.09.13Град: -Отговори: 4Много се караме с приятеля миЗдравейте, незнам от къде да започна с приятеля ми сме заедно близо 2 месеца по принцип всичко върви добре не се виждаме често и я караме спокойно , но от време навреме имаме спокорове които ме нараняват. Един ден се скарахме защото не си вдигаше телефона чухме се чак вечерта и той обясни че с приятели играли карти в тях и не можел да остави гостите за да говори по телефона скарахме се защото аз звънях цял ден и той ми се обади чак вечерта и той ми каза че нещата няма да се получат попитах го дали това е което иска и той каза че не е извини ми се и разговора продължи нормално но на следващия ден нова караница беше звънял рано сутринта но аз не съм чула телефона работим и двамата и му звъннах на обяд и усетих че се сърди за нещо попитах какво му е той каза че няма нищо и трябвало да затваря ядосах се и започнах да му звъня но той не вдигаше после и телефона му беше изключен след работа ми звънна и каза че е имал много работа и не е могъл да вдигне и от многото обаждания му е паднала батерията факт е че имаше 70 пропуснати от мен каза ми и че е бил нацупен защото не съм си вдигнала телефона вчера докато си говорехме ми каза че е ходил на кафе и аз просто попитах с кого а тои ми каза че нямало да ми дава обяснение аз се ядосах и му казах че затварям и днес отново на обяд не спрях да звъня той не вдигна после и телефона му беше изключен преди малко се чухме и каза че нарочно го е изключил защото не спирам да звъня чу че плача и каза че ме обича и се ядосва когато плача всъщност много пъти го е казвал тъй като имам проблеми с нашите и му казвам и преди се е случвало да плача пред него та въпросът ми е дали не е спрял да ме обича въпреки че постоянно ми го казва и когато сме заедно е много мил дали това не се дължи просто на умората след работа ????????
    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.11.13 10:40#2gbgfrvbgbgfrvbНовакРегистрация: 24.11.13Град: -Отговори: 3от: Много се караме с приятеля миaz imam syshtiq problem. zaedno sme ot 4 meseca chuvame se po 1 pyt na den i to za 20 min maks. ne jiveem v edin grad. mnogo e trudno. vse oshte ne si kazvame che se obichame. no do nqkakva stepen problema naistina moje da e ot umorata. i men samo tova me krepi ... no lichno za problema s obichata mislq che te obicha ! ОтговорОтговор с цитат
  • 25.11.13 03:54#3мариямарияНовакРегистрация: 29.09.13Град: -Отговори: 4от: Много се караме с приятеля миами ние говорим по 2 часа минимум вечер и през деня по около 40 минути той не се отказа от мен толкова време преди да тръгнем той тича след мен благодаря за отговора ОтговорОтговор с цитат
  • 25.11.13 11:41#4gbgfrvbgbgfrvbНовакРегистрация: 24.11.13Град: -Отговори: 3от: Много се караме с приятеля миspored men te obicha wsichko e do naprejenieto ) ОтговорОтговор с цитат
  • 27.11.13 12:02#5Poli StefanovaPoli StefanovaНовакРегистрация: 27.11.13Град: АбланицаОтговори: 1от: Много се караме с приятеля миВие не си давате никакво пространство. 70 пъти??? Това задушава. И другото, което е, че си правите напук. Имах подобна връзка, задушаваща от страна на мъжа до себе си. Говорим ли говорим да разрешим това. Е не стана и му бих шута. А бях много влюбена, имах мечти да изживея живота си с него. Е всичко уби.

    Поговерете и си разрешете проблемите - кое ви пречи, кое ви дразни...ама да не се скарате пак. приемете грешките и критиките и се поучете.

    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest