Предвеликденска промоция от 24 до 30 Април. С отстъпки до 60%. Виж тук!

Ezine.bg»Форум»Говорилник»Как да се справя с новата колежка?

Как да се справя с новата колежка?

  • 23.11.13 11:15#1ЛизаЛизаНовакРегистрация: 23.11.13Град: -Отговори: 2Как да се справя с новата колежка?Здравейте,

    Моята история е често срещана, но не знам как да постъпя сега, когато дойде до моята глава.

    На работа трябваше да назначим нов човек и аз препоръчах бивша колежка, с която бяхме работили преди около 5-6 години. Тогава всичко беше наред, много я харесвах и я препоръчах с чисто сърце. Взеха я и вече няколко месеца се виждаме всеки работен ден. Тази жена в началото беше съвсем приятелски настроена и с нормално поведение. Наскоро забелязах, че се опитва все да се изтъкне и да ме срязва пред колегите. Прави някакви тънки забележчици, с които ми подрива реномето и самочувствието.

    Фирмата е малка и взаимоотношенията са ключови. По-лошото е, че пред шефката се прави на света вода ненапита.

    Какво ме съветвате да направя?
    Благодаря предварително!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.11.13 06:27#2wiwwwiwiwwwiНовакРегистрация: 19.09.13Град: -Отговори: 2от: Как да се справя с новата колежка?Покани я на кафе. (примерно)
    Започни някоя тема, приятелска или ако имате общи интереси. След това и намекни за тези простотии, които прави на работа, пък ако е глупава и не се сети си и го кажи в очите. И докато и 'намекваш' следи всяка нейна реакция.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 29.11.13 08:22#3ЛизаЛизаНовакРегистрация: 23.11.13Град: -Отговори: 2от: Как да се справя с новата колежка?Мерси за съвета,

    Помолих я да поговорим и си изяснихме нещата. Надявам се това вече да е минало.

    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.02.14 03:33#4VenelinaVenelinaНовакРегистрация: 23.01.14Град: -Отговори: 50от: Как да се справя с новата колежка?Какво стана? Подобриха ли се нещата? :blush: ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest