Ezine.bg»Форум»Тя и Той, Сексуални отношения»Как да го накарам да ми направи орална любов?

Как да го накарам да ми направи орална любов?

  • 25.11.13 02:49#1paolapaolaНовакРегистрация: 02.09.13Град: БанскоОтговори: 1Как да го накарам да ми направи орална любов?Здравейте! Искам да ви попитам как да накарам приятеля ми да ми направи Орална любов? Ходим от Година и половина, а за това време ми е правил 5 пъти само, а аз на него всеки път щом се стигне до секс. . писнало ми е вече, но не знам как да му го кажа, искам и аз малко повече наслада и кеф! Моля, дайте някакви съвети.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.11.13 09:37#2mimi321mimi321НовакРегистрация: 22.11.10Град: -Отговори: 5от: Как да го накарам да ми направи орална любов?Да ти имам проблема.ОтговорОтговор с цитат
  • 26.11.13 09:48#3vikivikiНовакРегистрация: 14.03.13Град: Равно полеОтговори: 2от: Как да го накарам да ми направи орална любов?spri i ti
    ОтговорОтговор с цитат
  • 27.11.13 02:47#4ELELНовакРегистрация: 27.11.13Град: СофияОтговори: 1от: Как да го накарам да ми направи орална любов?Просто му кажи, че искаш. Мъжете не разбират от намеци, а само от думи.ОтговорОтговор с цитат
  • 28.11.13 12:08#5КалоянКалоянНовакРегистрация: 28.11.13Град: -Отговори: 2от: Как да го накарам да ми направи орална любов?Здрасти! Ако тоя серсем не иска и продължава да не те задоволява напълно, аз съм насреща! Стига да изглеждаш що-годе добре и да имаш нормални хигиенни навици не е проблем да ти доставя орално удоволствие! :love: За повече инфо- пиши на лични, аааа и прати снимка! :y: ОтговорОтговор с цитат
  • 29.11.13 08:36#6nadejdanadejdaНовакРегистрация: 29.11.13Град: -Отговори: 2от: Как да го накарам да ми направи орална любов? [b]Говори с него. Не знам защо не си му казала до сега? Важно е да има взаимност в секса.ОтговорОтговор с цитат
  • 05.12.13 02:12#7Ruslan TodorovRuslan TodorovНовакРегистрация: 15.11.13Град: АбланицаОтговори: 1от: Как да го накарам да ми направи орална любов? :x:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.12.13 09:06#8metylametylaНовакРегистрация: 09.12.13Град: СофияОтговори: -от: Как да го накарам да ми направи орална любов?Просто му кажи, че искаш и ти. Действително, повечето мъже не разбират от намеци. А тези, които разбираме (което не е винаги, така че не разичтай), обикновено се правим на утрепани. Така че - просто си поискаи.
    Аз не се сещам за мъж, който да не харесва кунилингуса, но щом сам не иска да ти прави е възможно твоят да е от тези..
    Ако и след разговора няма промяна - ами спри и ти. Най-много да поиска да се разделите, но ако ще се разделята заради едното духане - не си заслужава да си с него.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest