Предвеликденска промоция от 24 до 30 Април. С отстъпки до 60%. Виж тук!

Ezine.bg»Форум»Тя и Той, Сексуални отношения»Искам да се разделим, но не искам да го нараня

Искам да се разделим, но не искам да го нараня

  • 25.11.13 11:51#1gbgfrvbgbgfrvbНовакРегистрация: 24.11.13Град: -Отговори: 3Искам да се разделим, но не искам да го нараня Имам проблем .. Имам приятел от 5 месеца някъде. Всичко беше прекрасно до преди седмица. Не се виждаме, почти не си говорим, почти не знаем нищо един за друг, което се дължи на това, че не се виждаме. До сега нямах кой знае колко голям проблем, с това че сме разделени, но не мога да издържам вече.. Въпроса е там, че не си говорим дори няма време един смс да ми пише ... Искам да се разделим, но не зная как да му го кажа по-мило, за да не го нараня ... Бихте ли ми дали съвет ?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 27.11.13 01:02#2ПетърПетърНовакРегистрация: 12.11.13Град: Беренде изворОтговори: 5от: Искам да се разделим, но не искам да го нараня толкова е лесно та вие сте скъсали почти остави нещата така както са сега това е най безболезненият начин ако ти се обади просто му кажи че много си заета и му затвори и така още 1 2пъти и готово.ОтговорОтговор с цитат
  • 23.01.14 11:43#3VenelinaVenelinaНовакРегистрация: 23.01.14Град: -Отговори: 50от: Искам да се разделим, но не искам да го нараня Хубава раздяла няма!Няма как да не му стане тъпо,както и да го направиш,ама ние ако живеем с тази мисъл,никой с никой няма да се разделя никога..Излез и му кажи в очи,че нещата не вървят,ако не поне по телефона,все па от 5 месеца излизате,не от 5 години..Успех. :blush: ОтговорОтговор с цитат
  • 05.04.14 07:23#4gbgfrvbgbgfrvbНовакРегистрация: 24.11.13Град: -Отговори: 3от: Искам да се разделим, но не искам да го нараня Благодаря за съветите! Вече не сме заедно.Определено ми е по добре без него ! ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest