Предвеликденска промоция от 24 до 30 Април. С отстъпки до 60%. Виж тук!

Ezine.bg»Форум»Говорилник»Мога ли да си го върна с бяла магия?

Мога ли да си го върна с бяла магия?

  • 26.11.13 08:18#1anianiНовакРегистрация: 26.11.13Град: ДобричОтговори: -Мога ли да си го върна с бяла магия?Здравейте, отдавна и аз искам да си споделя моята история ето,че дойде и това време. Бях с едно момче 3 години и половина последно от моя страна нещата не вървяха и си мислех,че вече нямам чувства към него и го оставих мина се месец и ми се възвърнаха чувствата двойно. Продължавам да се боря за него, много се надявам да се върне някой ден, защото има и той чувства ама инатите са му големи .

    Живяхме близо 3 години заедно дето се казва израснах с него . Просто от 4 месеца насам не съм на себе си плача постоянно, пия хапчета с зелена рецепта, които не ми помагат почти по психолози ходих но без ефект отново просто искам да си го върна моля дайте съвет чувам за ходжи,че събират двойки, за някакви "бели магии" помогнете ходих сигурно на 10 врачки една за шега не ми каза ,че няма да се върне всички са много убедени помогнете моля ви
    ОтговорОтговор с цитат
  • 27.11.13 04:20#2КамиКамиНовакРегистрация: 02.09.13Град: РусеОтговори: 4от: Мога ли да си го върна с бяла магия?Момиче, чуй се само. Не те упреквам, но в любовта не става с магии. Дай му време, ако наистина има чувства ще се съберете! Само не го притискай, може да има обратния ефект. Успокой се, вземи се в ръце, спри тези хапчета, рано ти е - помисли за себе си /извинявай, че ще ти го кажа, но звучиш като някоя истеричка/! Бъди търпелива и всичко ще се нареди, и моля те не ходи по никакви врачки или тем подобни ходжи, или нещо от този сорт. Не се вманиачавай, отпусни се и продължи, нищо не става на сила. Трудно е, знам, но това е истински живот. Понякога печелиш, друг път губиш - зависи как ще го приемеш.ОтговорОтговор с цитат
  • 29.01.14 02:07#3VenelinaVenelinaНовакРегистрация: 23.01.14Град: -Отговори: 50от: Мога ли да си го върна с бяла магия?Девойче,на колко години си Чуй се само,толкова е жалко поведението ти.Не вярвам в магии,но нали знаеш,че всичко ти се връща тройно,и за какво? Да се съберетеи пак да ти писне??Зарежи,щом не се получава,значи така е трябвало да стане!ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest