Ezine.bg»Форум»Здраве»От седмица усещам болка под пъпа

От седмица усещам болка под пъпа

  • 11.12.13 01:22#1Данислава ИлиеваДанислава ИлиеваНовакРегистрация: 11.12.13Град: АбланицаОтговори: -От седмица усещам болка под пъпаДобър ден. От няколко дни (близо седмица) усещам тъпа болка под пъпа. Усещам дискомфорт в корема си и е подут. Рядко се появява и за кратко една режеща болка в лявата част под пъпа.Освен това от около 2 дни дишането ми е ускорено и затруднено. Преди да се появи всичко това имах един период от около 2-3 дни,в който имах парене,докато ходя по малка нужда.Не зная дали е свързано със сегашното ми състояние или е просто съвпадение.Не се чувствам отпаднала,но ми е доста неприятно и некомфортно.Доста често ми куркорят и червата. Усещам напрежение и в дихателните си органи и тейест между ребрата. Някой знае ли,на какво може да се дължи всичко това? Разглеждах из интернет и най-често част от тези симптоми се срещат при гастрит, но все пак искам да питам,дали на някой се е случвало същото,за да ме насочи долу-горе,за какво става въпрос? Много ви благодаря предварително.Лек ден желая на всички.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest