Предвеликденска промоция от 24 до 30 Април. С отстъпки до 60%. Виж тук!

Ezine.bg»Форум»Тинейджърски Проблеми»Мисля, че я загубих

Мисля, че я загубих

  • 12.12.13 10:48#1Иван АтанасовИван АтанасовНовакРегистрация: 11.12.13Град: -Отговори: 1Мисля, че я загубихЗдравейте,ето моята историйка на бързо.Преди 5 месеца се запознах с едно момиче което си има приятел.Размемихме си телефонните номера и фейсбук и веднага намерихме общи теми.Излизахме заедно в парка,дори лъжеше приятеля си заради мен.Постоянно ми пишеше в фейсбук(аз никога не пишех първи)прашташе ми изненадващи смс-си търсеше ме и се интересуваше от мен.На няколко пъти ми каза да се науча да и пиша първи защото си мислела че се натрапва и ми досажда,аз и казах че няма нищо такова и че ми харесват "досажданията" и.В последно време (близо 2 месеца) Все по-рядко ми пише,няма ги смс-те.Няколко пъти я попитах защо е спряла да ми "досажда" тя ми отговори че е мн заета и че и е голяма сметката за смс-си.Сега се получава обратното аз и звъня всеки ден,но чувствам че нещата не са същите както преди.Въпроса ми е дали съм я загубил и какво точно да направя.Аз ще продължа да я търся всеки ден,искам да разбере че не съм безразличен и ми е адски кофти че се случи така ...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 13.12.13 05:23#2anonimenanonimenНовакРегистрация: 03.12.13Град: -Отговори: 2от: Мисля, че я загубихНемога да разбера защо има въобще хора като тебе,в любовтта няма място за трети човек,тя ходи с някой,остави я намира!Грях е да унищожаваш чуждата любов!!! ОтговорОтговор с цитат
  • 14.12.13 09:51#3Иван АтанасовИван АтанасовНовакРегистрация: 11.12.13Град: -Отговори: 1от: Мисля, че я загубихАз не искам да и преча на връзката,нещата са такива че тя ми беше казала че има чувства към мен и от определено време спря да ме търси,аз по никакъв начин не съм се опитал да и преча,дори и казвах че ако по някакъв начин прекалявам да ми каже,неме разбирайте погрешно за мен тя е мн скъп човек и аз я ценя мн. не е казано че искам връзка с неяОтговорОтговор с цитат
  • 03.01.14 08:55#4stzabvstzabvНовакРегистрация: 02.01.14Град: Старозагорски баниОтговори: 14от: Мисля, че я загубихтой не я унищожава...той я обича ..а в любовта и войната всичко е позволено и той опитва да я краде някакси ..може би тя вече не го иска простоОтговорОтговор с цитат
  • 17.01.14 02:33#5НеделинаНеделинаНовакРегистрация: 17.01.14Град: СливенОтговори: 1от: Мисля, че я загубихПросто я остави и поеми по своя път. Казвам ти го като момиче, което знае какво е. Убедена съм напълно, че просто и е било скучно с момчето което ходи и решава да разнообрази нещата с теб... но идва и златният момент в който омръзваш и ти, и тя тръгва на лов за друга жертва. Тя е от типа момичета които много трудно можеш да им задържиш интереса, в момента в който реши, че не си ѝ особено забавен/интересен и др., те зарязва. Губиш си времето като я преследваш. Лично мнение, не искам да те засегна с нещо ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest