Ezine.bg»Форум»Външен Вид»На 13 съм и тежа 68 кг

На 13 съм и тежа 68 кг

  • 12.12.13 04:45#1Teodora GenchevaTeodora GenchevaНовакРегистрация: 12.12.13Град: -Отговори: -На 13 съм и тежа 68 кгЗдравейте , мисля че ако споделя точно тук, ще можете да ми помогнете!
    На 13 съм и тежа 68 кг. Много са знам, винаги съм убедена че почвам диета и упражнения но на 2 или 3 ден всичко свършва не искам да продължава така, но не знам какво да направя а се надявам до края на учебната година да отслабна поне до 50 кг.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.12.13 11:46#2paro_xysticparo_xysticНовакРегистрация: 27.10.13Град: -Отговори: 2от: На 13 съм и тежа 68 кгМиличка, знам какво бреме е да се чувстваш пълна. В седми клас бях 78 килограма. Всички ми се подиграваха и се смееха, наричаха ме с ужасни имена. Моят съвет е един - не пази диети, а по-скоро наблегни на здравословно хранене и увеличи разходките, тичай, ако обичаш тичането и се движи възможно най-много. В интернет има страшно много упражнения и клипчета за гимнастика вкъщи, които са лесни и приятни. Запиши се, ако имаш възможност и желание - на плуване. Аз с него свалих доста килограми. Сега съм на 22 години, тежа 53 килограма при ръст 163 см и се чувствам добре. Бъди внимателна в ограниченията на храната, знам, че е трудно, но опитай да ядеш по-често на малки порции. Ограничи ориза, картофите, спри тестените изделия и всякакви бързи храни - дюнери, пици, закуски. Спри газираните напитки и тези, които имат добавена захар. Пий вода, сокове от плодове и зеленчуци, чай, прясно мляко и айрян. Ако не можеш да спреш газираното, опитай с напитки лайт, но не злоупотребявай с тях. Яж яйца, но не пържени, мъничко сирене и кашкавал, не много обаче, пилешко месо, филе, зеленчуци от всякакъв вид, плодове, особено ябълки, бадеми и кисело мляко.Съчетавай хранителния си режим с движение и упражнения. Не се старай да свалиш бързо килограмите - на мен от това ми се появиха стрии, а те нямат махане. Нека всичко става бавно и методично. Не ограничавай прекалено мазнините - позволявай си зехтин, ядки и подобни храни в разумни количества, защото ако те отсъстват от менюто ти, косата и ноктите ти ще са с влошено състояние. Сега се развиваш, не се ограничавай прекалено в нищо като храна, защото аз го направих на твоята възраст и си прецаках хормоните, от което имах ужасно акне и така и не ми порасна бюст, остана малък като на момиченце и до днес. Ако имаш въпроси, питай ме, пиши ми, ще ти отговоря. Но знай - всеки на тази възраст има нещо, което не харесва в себе си, но скоро ти предстои да разцъфнеш в красива млада жена. Обичай себе си! Успех!ОтговорОтговор с цитат
  • 13.12.13 12:55#3RazlichnaRazlichnaНовакРегистрация: 28.11.13Град: -Отговори: 2от: На 13 съм и тежа 68 кгНа снимката не ми изглеждаш пълна, да не си по-висока на ръст?ОтговорОтговор с цитат
  • 17.12.13 12:38#4nadejdanadejdaНовакРегистрация: 29.11.13Град: -Отговори: 2от: На 13 съм и тежа 68 кг Миличка, кой ти каза, че си пълна? Ако си висока 170, това не са много килограми. На тази възраст няма как да се харесваш, нормално е. Не мисли, че всички момичета, които са 50 килограма са красиви. Всички сме различни, всяка жена си има чар. ОтговорОтговор с цитат
  • 08.03.14 11:35#5AntoanetaAntoanetaНовакРегистрация: 08.09.13Град: СтаверциОтговори: 3от: На 13 съм и тежа 68 кгХубаво е сега да си малко по-пълничка,защото сега се оформяш и още растеш.Ако искаш да свалиш малко килограми,просто ограничавай сладкото,прави упражнения,тичай и не се изморявай много,защото можеш да си навредиш.ОтговорОтговор с цитат
  • 05.10.15 02:44#6Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 193от: На 13 съм и тежа 68 кгОсвен всичко казано дотук, много важна е и водата. И аз не можех да пия по много, но си наложих да приемам по 2 л на ден. Имай предвид, че всеки организъм е строго индивидуален и твоя може да приема повече или по-малко, това е ориентировъчно. Освен това, всяка храна, която приемаш, както и чайовете, кафетата и други напитки, също носят определено количество H2O в тялото. Та, откакто я пия, свалих трайно 5 килограма без никакви усилия, за около месец и половина, Тя чисти всички нечистотии и токсини от тялото. Четох, че те са 15 кг от общото ни тегло. Ако сваля и останалите 10 хах Успех и пий вода! ps:ОтговорОтговор с цитат
  • 29.09.16 01:02#7mihaelakostovamihaelakostovaНовакРегистрация: 17.11.15Град: -Отговори: 37от: На 13 съм и тежа 68 кгАз също бих те посъветвала да заложиш единствено и само на спорта. От диетите полза няма.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest