Ezine.bg»Форум»Тинейджърски Проблеми»Интернет ни събира, интернет ни дели

Интернет ни събира, интернет ни дели

  • 25.12.13 12:56#1VaniaVaniaНовакРегистрация: 02.09.13Град: -Отговори: -Интернет ни събира, интернет ни делиЗдравейте На 15 съм ,момиче . От месец и половина някъде си пиша с едно момче ,което е на другия край на България. Когато го намерих си мислех ,че е ''фейк'',но с времето като се замисля осъзнах ,че съмгрешала. Пишем си само мили неща ...казва ми ,че съм най-красивата и т.н много мил е с мен . Понякога имамн чувството ,че това разтояние му пречи и всичко е само зарибявка ей тка по фейсбук. Има мн чести моменти когато си пишем по сериозни неща и от там се убеждавам ,че и той изпитва нещо към мен ,както и аз към него . Той е на 17 , постоянно ми казва че ще дойде да ме види ...но уви остават си само думи. Нещо в мен ми подсказва ,че иска ,но .. незнам. Много е мил с мен , чувствам се като принцеса .Всичко ми е розово като по филмите. Преди няколко дена забелязах ,че едно момиче от моя град му коментира всичко ии май си пишат .. не съм го виждала ,но имам чувството че го познавам от цяла вечност и че го е срам да дойде ... но просто като се замисля това е само зарибявка ..интуицията ми ми подсказва че има нещо .При мисълта,която ми идва в ума ,че си пишат направо ме кара да ревнувам....но аз дори не съм го виждала ....ии направо не знам...кажете ми това нормално ли е?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.01.14 01:53#2EstrellaEstrellaНовакРегистрация: 10.09.13Град: БургасОтговори: 9от: Интернет ни събира, интернет ни делиАз не приемам запознанства и чатене с непознати в интернет..това е ,което мога да кажа. По -добре го прави на живо ,очи в очи ОтговорОтговор с цитат
  • 03.01.14 02:09#3stzabvstzabvНовакРегистрация: 02.01.14Град: Старозагорски баниОтговори: 14от: Интернет ни събира, интернет ни делинормално е да се харесаш някой отдалече и аз преди обичах един от далаече аз съм в българия а той в щатите -видях че на статуси в фейса пише че си търси момиче за среща и ми каза че са го канили други момичета каза ми че ме обича и аз го обичах но разбрах че що веднъж е поканил друга насреща ще го направи отново и го зарязах да болеше ме но понеже е от разтояние до седмица две ми мина причината е че харесах друг от моя град така че...ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest