дневник 1

  • 03.01.14 09:17#1stzabvstzabvНовакРегистрация: 02.01.14Град: Старозагорски баниОтговори: 14дневник 1незнам как ще бъда в училище и ще го гледам да стои толкова близо до мен без да мога да го докосна..като немога да го виждам откачам но като мога да го видя и немога да го докосна и немога да му кажа толкова много неща ..незнам сигурно ще откача много повече ..кажете ми как да спра да откачам като го видя?как да спра сърцето ми да бие като го видя? немога да го докосна нито нищо това ме убива ..да аз съм си виновна нали видяхте предната ми тема но все пак боли не съм от камък ..тази вечер неможа да спя и още съм будна ...откачам ..незнам колко ще издържа преди да превъртя тутално
    ОтговорОтговор с цитат
  • 03.01.14 10:54#2tanyatanyaНовакРегистрация: 04.04.13Град: -Отговори: 2от: дневник 1Намери си любовен роман, моля те!ОтговорОтговор с цитат
  • 04.01.14 10:15#3stzabvstzabvНовакРегистрация: 02.01.14Град: Старозагорски баниОтговори: 14от: дневник 1кучко или педал -зависи къф пол си разкарай се ОтговорОтговор с цитат
  • 04.01.14 10:37#4tanyatanyaНовакРегистрация: 04.04.13Град: -Отговори: 2от: дневник 1На колко години си не зная, но нямаш елементарно възпитание, за да си позволяваш такъв циничен език в социална мрежа и към непознат човек. Аз ти дадох добронамерен съвет, за да оправиш малко правописа и езиковия си фонд, с което да имаш възможността да впечатлиш по-достоен човек. Също така да можеш да изживееш душевен катарзис, за да имаш и търпението да дочакаш по-добрия!!!ОтговорОтговор с цитат
  • 04.01.14 10:56#5stzabvstzabvНовакРегистрация: 02.01.14Град: Старозагорски баниОтговори: 14от: дневник 1по добрия ..той е по добър от по добрия ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest