Ezine.bg»Форум»Тинейджърски Проблеми»Обичам го, но той се отказа от мен

Обичам го, но той се отказа от мен

  • 05.01.14 12:53#1stzabvstzabvНовакРегистрация: 02.01.14Град: Старозагорски баниОтговори: 14Обичам го, но той се отказа от менпросто немога да разбера хората ..да говоря сякаш не съм човек защото мразя хората да и аз съм човек и да мразя себе си ..аз го обичам ..той ми каза че ме харесва държа се толкова добре и каза че докато съм тук няма да погледне друга ..но просто се отказа от мен ..тръгна така лестно...не се опита дори да се бори за мен ...защо ? просто неразбирам как може да кажеш на езин човек че ще искаш само него и никога няма да погледнеш друг и да го лъжеш ...защо е нужно ....защо е нужно да се преструваш ..защо е нужно да си толкова безсърдечен особено с човек който не ти е сторил зло...този човек ти е дал само любов и незаслужава това ...защо е нужно да се държиш сякаш нямаш сърце....немога да разбера повечето хора са безсърдечни а аз съм толкова свръх чуствителна и опитвала съм да бъда като тях и немога ...знам че за да са такива са испитали голяма болка но не е честно да нараниш някой който дори не го е заслужил..
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.01.14 01:17#2Dora StaikovaDora StaikovaНовакРегистрация: 28.12.13Град: -Отговори: 1от: Обичам го, но той се отказа от менЗдравей,съчувствам ти,защото в момента изживявам подобна ситуация.Не се опитвай да го забравиш,защото няма да можеш.Просто се случват такива неща,харесва ли ни или не сме длъжни да ги превъзмогнем.Един съвет,не радвай хората като показваш болката си,покажи,че си силна,че се справяш и без него.Когато хората виждатм,че преживяваме лична драма се възползват,знаят че сме уязвими и лесно раними.Стискай зъби и главата горе,всяка следваща любов е по-силна от предходната,желая ти да срещнеш!ОтговорОтговор с цитат
  • 10.01.14 02:29#3stzabvstzabvНовакРегистрация: 02.01.14Град: Старозагорски баниОтговори: 14от: Обичам го, но той се отказа от менблогодаря ти ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest