Предвеликденска промоция от 24 до 30 Април. С отстъпки до 60%. Виж тук!

Ezine.bg»Форум»Тинейджърски Проблеми»Обичам го, но той мен не

Обичам го, но той мен не

  • 05.01.14 01:04#1stzabvstzabvНовакРегистрация: 02.01.14Град: Старозагорски баниОтговори: 14Обичам го, но той мен неслагам си всички теми в тинейджърски защото съм на 16...немога да спя от дни ..и само плача...знам че проблемът ми според вас сигурно е тъп ''обичам някой когото не ме обича'' но това че е глупаво за ноякого за мен не е и ме боли ..да и преди съм обичала но не така ...аз винаги когато съм щастлива сякаш по истинкт провалям щастието ..защото болката е единственото което никога не ме пуска..мислех да спра да се самонаранявам но сега намерих нова причина да го правя незнам дали е заради него или заради самата мен но ...винаги съм сама ..постоянно отблъсквам хората и няма нито един който да се опита да се бори за да остане ...всички отказват да се борят ...те ли не ме искат достатачно за да се борят или какво незнам ...аз просто откачам тук в стаята си и мога само да пиша въпреки че нямам много за казване пък и кой ще слуша кой знае колко критика ще получа и ще ме накара да се чустовам още по зле...на никого не му пука за мен ..майка ми ме напусна --живея с баща си но той почти не си говорим и ...толкова им пука на семейството ми че дори незнаят колко страдам ..аз дори съм опитвала самоубийство но нестана ...
    моля ви не ме обиждайте че не пиша грамотно или че съм луда или друго
    моля ви бъдете мили с мен
    да може да съм малко жалка но ..
    ако някоя може да ми помогне
    моля те помогни ми
    elfa.who е моят скайп ако някой иска да мипише лично
    https://www.facebook.com/bleeding.heart.73594 или тук
    толкова съм жалка искъм да умра а още съм жива
    ОтговорОтговор с цитат
  • 07.01.14 02:35#2stzabvstzabvНовакРегистрация: 02.01.14Град: Старозагорски баниОтговори: 14от: Обичам го, но той мен неедин от тези които прочете това ме добави в фейса ..искъм да знам защо прекъсна нашия разговор там и ме блокира ..тогава защо изобщо ме добави..подяволите ОтговорОтговор с цитат
  • 08.01.14 09:34#3SnejinaSnejinaНовакРегистрация: 26.12.13Град: -Отговори: 8от: Обичам го, но той мен неВиж какво живота не играчка с която да си играеш. Вземи се в ръце и не ми говори глупости от рода обичам да се самонаранявам. Това, че ни си имала успех с хората който си обичала не значи, че трябва да се отчайваш от живота. И аз съм имала разочарования както и повечето хора. Ти си само на 16 и те първа ти предстоят различни преживявания, не може при първата несполука и да казваш край. Според мен не момчетата трябва да се борят за теб а трябва ти да се пребориш първо със себе си. И като казваш че всички ще те критикуват ти какво очакваш да ти ръкопляскат ли? Това че истината не ти харесва си е твой проблем. Но трябва да започнеш да живееш в реалността. И не прави глупости от рода да пробваш да се самоубиваш защото това е най-голямата глупост. Така изглеждаш много жалка защото ти е даден живот а ти искаш да го пропилееш. Замисли се как дните ти минават а като погледнеш назад какво виждаш едно нищо-пропилени дни. Вместо да стоиш в стаята и да се депресираш започни да излизаш и да се забавляваш. Съжалявам но не мога да бъда мила с теб колкото и да искаш защото това е реалността и колкото по-бързо я приемеш по-добре за теб. Не очаквай от хората да се държат мило защото най често ще получаваш неодобрение и неразбирателство. Трябва да се научиш да живееш с това защото такъв е живота. Някой ден ще срещнеш точния човек за теб, просто още ни си го открила. Но не сядай да се тръшкаш за такива неща защото когато му дойде времето нещата ще се получат от само себе си. Надявам се да съм ти помогнала ОтговорОтговор с цитат
  • 09.01.14 02:36#4stzabvstzabvНовакРегистрация: 02.01.14Град: Старозагорски баниОтговори: 14от: Обичам го, но той мен неако искъм да умра ще умра обичам да се самонарявам живота си е мой ще правя квот си искъм не ми трябвма чуждо мнение просто споделам и майната ти ОтговорОтговор с цитат
  • 09.01.14 05:07#5SnejinaSnejinaНовакРегистрация: 26.12.13Град: -Отговори: 8от: Обичам го, но той мен неСега разбирам че е безсмислено да ти пишат хората. ХОРА не пишете защото единственото което ще получите е псувня. Няма смисъл да си хабите думите за някой който няма да ви разбере. Мисля че този форум не е за да се пишат измислици. Така иди да напсуваш баща ти да видим какво ще ти каже.ОтговорОтговор с цитат
  • 10.01.14 02:28#6stzabvstzabvНовакРегистрация: 02.01.14Град: Старозагорски баниОтговори: 14от: Обичам го, но той мен непросто казах ме живота си е мой ти си непознат за мен така че нямаш право да ми казваш да остана жива или да умра ..както аз нямам право да ти кажа на тебб толкава ли си тъпа че неразбирашОтговорОтговор с цитат
  • 10.01.14 04:07#7SnejinaSnejinaНовакРегистрация: 26.12.13Град: -Отговори: 8от: Обичам го, но той мен неДишай мила Какво се заяждаш ката някое лапе не съм аз тази която пише " ако някоя може да ми помогне моля те помогни ми " Май на теб не ти достигат мозъчни клетки :x:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 11.01.14 06:52#8stzabvstzabvНовакРегистрация: 02.01.14Град: Старозагорски баниОтговори: 14от: Обичам го, но той мен не [i]разкарай се не сам писала тема за да ми се подграваш и да ме караш да се чуствам зле затова къш и така не помагаш а ме караш да искам повече да умра така че поздравления постигна целта си ОтговорОтговор с цитат
  • 12.01.14 02:38#9SnejinaSnejinaНовакРегистрация: 26.12.13Град: -Отговори: 8от: Обичам го, но той мен неСпри да си измисляш. Този форум е създаден със съвсем друга цел . Показвай писателските си умения някаде другаде.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest