Ezine.bg»Форум»Здраве»Противозачатъчни и страничните им действия

Противозачатъчни и страничните им действия

  • 06.01.14 12:19#1ИринаИринаНовакРегистрация: 03.01.14Град: ПазарджикОтговори: 1Противозачатъчни и страничните им действияЗдравейте дами, искам да попитам дали някоя от вас има рецепта от лекар за противозачатачни поради нерегулирана менструация... от там имахте ли странични ефекти (какви)?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.01.14 11:22#2eleonoraeleonoraНовакРегистрация: 03.01.14Град: СофияОтговори: 1от: Противозачатъчни и страничните им действиянякой отслабват,а други напълняват ... не може никой да ти даде 100 процента гаранция дали ще имаш страничен ефект и кой от тези (или някой друг ще бъде))ОтговорОтговор с цитат
  • 07.01.14 09:23#3ViliViliНовакРегистрация: 15.12.13Град: -Отговори: 8от: Противозачатъчни и страничните им действияЗависи и от хапчето, и от теб. При всеки си е индивидуално. Аз например, нито напълнях, нито отслабнах. Само усещах напрегнатост в гърдите, нищо овече.ОтговорОтговор с цитат
  • 07.01.14 10:52#4AdrianaAdrianaНовакРегистрация: 19.12.13Град: СофияОтговори: 5от: Противозачатъчни и страничните им действияАз напълнях. Но няма как да си сигурна какви ще са ефектите при теб преди да опиташ.ОтговорОтговор с цитат
  • 08.01.14 10:56#5МоникаМоникаНовакРегистрация: 30.10.13Град: СофияОтговори: 8от: Противозачатъчни и страничните им действияЗависи от това дали съдържанието на хормон е високо или ниско. Повечето на днешно време са с ниско съдържание. Например аз пия "Диане 35". То се използва за лечение и на много други неща, освен като противозачатъчно. Дори аз го пия за регулация на хормоните, защото имах болезнен и обилен цикъл. Препоръчвам него и "Логест".ОтговорОтговор с цитат
  • 23.01.14 02:54#6VenelinaVenelinaНовакРегистрация: 23.01.14Град: -Отговори: 50от: Противозачатъчни и страничните им действияМного зависи от противозачатъчното,по-добре да са по-"слабички" .Аз пих около година,не съм имала промяна в теглото.Окосмяването намалява,даже след епилация ,космите на краката порастваха чак след месец ,,кожата се изчиства от пъпки,единствено ми се увеличи целулитът :cry: ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest