Ezine.bg»Форум»Красота»Помощ! Косопад?

Помощ! Косопад?

  • 08.01.14 11:10#1МоникаМоникаНовакРегистрация: 30.10.13Град: СофияОтговори: 8Помощ! Косопад?Здравейте, имам проблем с косата ми. Наблюдавам как от няколко месеца започна да пада значително. Първоначално мислех, че е заради стреса, след това заради сезона, но продължи доста дълго. От 1 месец си правя най-различни домашни маски, пръскам се с хининова вода, пия Геритамин и тези дни ще си взема прословутият Тривитаминол. Ще съм благодарна, ако можете да ме посъветвате нещо, защото опитах какво ли не.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.01.14 01:12#2ИнчетоИнчетоНовакРегистрация: 13.09.13Град: СофияОтговори: 25от: Помощ! Косопад?Здравей аз бях така пред няколко месеца,всеки път в банята гледах падналите косми и се самоуспокоявах,че не са толкова много,докато един ден не паднаха доста повече и се стреснах бая...тук идва ред да благодаря на личният ми лекар който ми помогна за този проблем без да ме препраща на ляво и дясно.Назначи ми курс на лечение с Ревалид пих хапчетата 1 месец като през това време се миех и с шампоана на същата марка,забраних си всякаква обработка на косата-преси,маши,сешоари,косата ми не съм я боядисвала вече близо година,аз лично за себе си реших да я подстрижа доста късо,да беше ми мъчно,че я подстригах,но пък вида и сега определено се подобри,от няколко месеца забелязвам,че вече върху оределите места на главата има коса и са се запълнили.Сега се мажа с тривитаминол не го слагам в някаква маска а с памук дректно си го втривам в кожата,също така от билков магазин си купувам изсушена бреза и си поливам косата с отварата от нея-по хубаво е да е със свежи листа,но сега няма как,другото което правя вечер е да се пръскам с тоника на Билка против косопад,на мен тези неща ми помогнаха и вече не ми пада косата и се сгъсти,стискам палци да се оправи и твоята и да се похвалиш с хубави резултатиУспех!ОтговорОтговор с цитат
  • 10.01.14 09:24#3МоникаМоникаНовакРегистрация: 30.10.13Град: СофияОтговори: 8от: Помощ! Косопад?Благодаря ти! Тези дни ще взема Тривитаминола, но до тогава продължавам с маските . Сега намерих една с хума, бадемово масло, жълтък и оцет. Мисля и нея да я пробвам. Много се радвам, че проблема при теб е изчезнал, защото наистина е много неприятно. Надявам се скоро и при мен да намалее. А всеки ден ли използваш този тоник или само на измита коса?ОтговорОтговор с цитат
  • 10.01.14 11:11#4ИнчетоИнчетоНовакРегистрация: 13.09.13Град: СофияОтговори: 25от: Помощ! Косопад?Всеки ден си се пръскам вечер защото ми е по -удобно като каза хума азсъщо отвреме на време си мажа и лицето и косата,незнам дали си от София,но ако имаш възможност си намери хума от грънчари,защото е най-полезна и хубава,да малко по-скъпа е но е по-качественаОтговорОтговор с цитат
  • 11.01.14 03:43#5МоникаМоникаНовакРегистрация: 30.10.13Град: СофияОтговори: 8от: Помощ! Косопад?Да, от София съм и досега съм ползвала само от обикновената хума от магазините.ОтговорОтговор с цитат
  • 12.01.14 12:11#6ИнчетоИнчетоНовакРегистрация: 13.09.13Град: СофияОтговори: 25от: Помощ! Косопад?Мисля,че на Женския пазар можеш да намериш от тази грънчарската аз скоро прочетох, за няколко счукани аспирина и смесени после с шампоана който ползваш правих го 1 път не беше лош резултата :blush: ОтговорОтговор с цитат
  • 13.01.14 07:53#7МоникаМоникаНовакРегистрация: 30.10.13Град: СофияОтговори: 8от: Помощ! Косопад?Хаха и това с аспирина съм го пробвала. Четох за маска с бадемово масло и аспирин, а и това с шампоана го направих, но още не мога да видя разлика.ОтговорОтговор с цитат
  • 15.01.14 08:41#8vanesavanesaНовакРегистрация: 15.01.14Град: -Отговори: 5от: Помощ! Косопад?Шампоан Здраве форте при косопад, след 2-3 измивания спира косопада :y: ОтговорОтговор с цитат
  • 15.01.14 09:51#9ИнчетоИнчетоНовакРегистрация: 13.09.13Град: СофияОтговори: 25от: Помощ! Косопад?Благодаря Ванеса утре тичамда го издирвам :blush: ОтговорОтговор с цитат
  • 16.01.14 01:04#10vanesavanesaНовакРегистрация: 15.01.14Град: -Отговори: 5от: Помощ! Косопад?моля на мен ми помогна многоОтговорОтговор с цитат
  • 20.01.14 09:50#11МоникаМоникаНовакРегистрация: 30.10.13Град: СофияОтговори: 8от: Помощ! Косопад?хаха и аз не мисля да го пропуснаОтговорОтговор с цитат
  • 21.01.14 12:58#12vanesavanesaНовакРегистрация: 15.01.14Град: -Отговори: 5от: Помощ! Косопад?ще се радвам ако споделите за ефекта
    ОтговорОтговор с цитат
  • 21.01.14 12:58#13vanesavanesaНовакРегистрация: 15.01.14Град: -Отговори: 5от: Помощ! Косопад?ще се радвам ако споделите за ефекта
    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.01.14 04:37#14МоникаМоникаНовакРегистрация: 30.10.13Град: СофияОтговори: 8от: Помощ! Косопад?Днес го купих и довечера ще го пробвам. Ще ви споделя, ако видя някакъв ефект.ОтговорОтговор с цитат
  • 25.01.14 01:08#15МоникаМоникаНовакРегистрация: 30.10.13Град: СофияОтговори: 8от: Помощ! Косопад?Вчера пробвах шампоана, не съм очаквала от първия път да ми спре косопада, но искам да споделя, че косата ми е много мекичка и приятна след измиването с него. Дори и да не подейства на косопада не е лошо да се използва, защото при мен рядко се случва от някой шампоан косата ми да е толкова жизнена и мека. Благодаря за съвета за него, много съм доволна! ОтговорОтговор с цитат
  • 25.01.14 03:17#16vanesavanesaНовакРегистрация: 15.01.14Град: -Отговори: 5от: Помощ! Косопад?радвам се, но косопадът ще спре след няколко измивания
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest