Ezine.bg»Форум»Тинейджърски Проблеми»Майка ми е против гаджето ми, а баща ми ме ревнува

Майка ми е против гаджето ми, а баща ми ме ревнува

  • 09.01.14 07:59#1Steisi AleksandrovaSteisi AleksandrovaНовакРегистрация: 09.01.14Град: -Отговори: 1Майка ми е против гаджето ми, а баща ми ме ревнуваЗдравейте аз съм нова тук, но имам нужда от съвет..
    Та проблемът ми е, че имам приятел, който е на 16, а аз самата съм на 13, но много се обичаме - ходим от почти месец, но майка ми е против, а баща ми ме ревнува.. .. Бих искала да ви помоля за съвет
    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.01.14 07:59#2ВикторияВикторияНовакРегистрация: 17.03.13Град: СофияОтговори: 1от: Майка ми е против гаджето ми, а баща ми ме ревнуваНормално е родителите ти да са против. Те се опитват да те предпазят Опитай се да ги разбереш, а междувременно се опитай да им докажеш, че той е добър, свестен, на място и такаа. Ммм ако имаш нужда от още някой съвет само кажи ОтговорОтговор с цитат
  • 13.01.14 11:28#3Steisi AleksandrovaSteisi AleksandrovaНовакРегистрация: 09.01.14Град: -Отговори: 1от: Майка ми е против гаджето ми, а баща ми ме ревнуваБлагодаря опитвам се да ги разбера но и те трябва да ме разберат вече съм почти на 14 нормално е да си имам приятел но те казват че още ми е рано ОтговорОтговор с цитат
  • 13.01.14 02:18#4MariaMariaНовакРегистрация: 17.09.13Град: ЛюбницаОтговори: 4от: Майка ми е против гаджето ми, а баща ми ме ревнуваНормално е,но ти е първият..трябва да свикнат,не искат да страдаш.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 13.01.14 02:19#5MariaMariaНовакРегистрация: 17.09.13Град: ЛюбницаОтговори: 4от: Майка ми е против гаджето ми, а баща ми ме ревнуваИ да допълня,честно не разбирам как за 1 месец вече се обичате...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 14.01.14 11:00#6AdrianaAdrianaНовакРегистрация: 19.12.13Град: СофияОтговори: 5от: Майка ми е против гаджето ми, а баща ми ме ревнуваДай им време да свикнат. Запознай ги с него, за да видят, че е добро момче.ОтговорОтговор с цитат
  • 16.01.14 09:57#7RADOSVETARADOSVETAНовакРегистрация: 29.12.11Град: ПловдивОтговори: 6от: Майка ми е против гаджето ми, а баща ми ме ревнуваАз бях на цели 20когато реагираха по същия начин.Не им обръщай внимание.Те са от друго поколение и мислят различно от нас.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest